2018 12 07

Žaibiškas išvarymas nesutrukdė „Jazz“ susitvarkyti su „Rockets“ ekipa

Rudy Gobertas pastaruoju metu sunkiai tvarkosi su emocijomis. Rungtynės su „Houston Rockets“ buvo pirmos aukštaūgiui po to, kai jis susimokėjo baudą už teisėjų kritiką, tačiau panašu, kad R.Gobertas nepasimokė – į rūbinę buvo išsiųstas vos po 3 minučių.
Rudy Gobertas
Rudy Gobertas / „Scanpix“ nuotr.

Iki pirmo kėlinio pabaigos dar buvo likusios 9:13 min., kai R.Gobertas, gavęs pražangą puolime, ėjo link atsarginių suolo ir trenkė vandens buteliuką, buvusį ant sekretoriato.

Nors prancūzas dar prisėdo ant suolo, tačiau labai neilgam – netrukus buvo išvytas į rūbinę.

ESPN skaičiavimais, R.Gobertas tapo pirmuoju krepšininku, išvarytu per pirmas 3 minutes, per 15 metų.

Tačiau greita aukštaūgio netektis nesutrukdė „Utah Jazz“ (13-13) ekipai 118:91 (27:18, 26:27, 38:11, 27:35) susidoroti su „Rockets“ (11-13).

Kertinis šiame mače buvo trečias kėlinys, kurį Jutos komanda laimėjo net 38:11 ir tapo nebepavejama.

24 taškus pelnė ir 10 kamuolių nugalėtojų gretose nusiėmė Derrickas Favorsas.

„Rockets“ ekipoje su 15 taškų rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas.

Iš žaidimo Hjustono komanda atakavo vos 38,6 proc. taiklumu, o „Jazz“ – 51 proc.

„Jazz“: D.Favorsas 24 (10 atk. kam.), J.Ingleasas 18, D.Exumas 15, R.Rubio 13 (6 rez. perd.), J.Crowderis 12.

„Rockets“: J.Hardenas 15, M.Carteris-Williamsas 13, C.Capela (10 atk. kam.) ir Ch.Paulas po 12, N.Hilario 11.