Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 3d. 17:43

15min primena: Nacionalinė viktorina – jau šį šeštadienį!

Nacionalinė viktorina 2021
Nacionalinė viktorina 2021

Portalo 15min organizuojama Nacionalinė viktorina – kasmetinis žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – vyks jau šį šeštadienį, kovo 6 d. Ši viktorina išskirtinė ir ypatinga tuo, kad dalyvauti joje gali kiekvienas norintis, o visi viktorinos klausimai yra tik apie Lietuvą – jos geografiją, istoriją, įdomius žmones ir t. t.

Šiemet dėl pandemijos viktorina vyks tik internete, tad spręsti testus galėsite būdami ten, kur jums patogu.

Norintys dalyvauti viktorinoje protmūšių, testų ir panašių intelektualių pramogų mėgėjai galės rinktis – ar nori spręsti paprastesnę viktorinos versiją su atsakymų variantais, ar nori mesti sau iššūkį ir spręsti versiją be atsakymų variantų, kur atsakymus įrašyti reikės patiems.

Viktorina be atsakymų variantų bus panaši į kasmet vykstančią gyvąją Nacionalinę viktoriną, viktorina su atsakymų variantais bus panaši į kasdien portale 15min skelbiamus testus.

Nacionalinė viktorina su atsakymų variantais

Jei norite spręsti Nacionalinę viktoriną su atsakymų variantais, tereikia kovo 6 d. vakare apsilankyti 15min portale ir rasite nuorodą į užduotis. Nacionalinę viktoriną su atsakymų variantais sudarys 80 klausimų, kiekvienas turės 4 atsakymų variantus. Visiems klausimams atsakyti bus skirta 40 minučių.

Norint dalyvauti internetinėje viktorinoje su atsakymų variantais išankstinė registracija nereikalinga. Dalyvių rezultatai nebus skelbiami viešai. 15-os atsitiktinai atrinktų viktorinos dalyvių laukia 15min prizai.

Viktorinos užduotys su atsakymų variantais internete atsiras kovo 6 d. 19 val. ir bus prieinamos 24 valandas – iki kovo 7 d. 19 val.

Išvysti, kaip atrodė 2020 m. Nacionalinės viktorinos su atsakymų variantais užduotys, galite paspaudę šią nuorodą.

Nacionalinė viktorina be atsakymų variantų

Jei norite didesnio iššūkio, kviečiame rinktis viktoriną be atsakymų variantų. Šią viktoriną sudarys net 160 klausimų, suskirstytų į 2 kėlinius po 80 klausimų.

Atsakymus, išvydę klausimą, turėsite įrašyti patys. Išspręsti vieno kėlinio užduotis bus skiriama 60 minučių, į klausimus atsakinėti galėsite bet kokia eilės tvarka.

Nacionalinė viktorina be atsakymų variantų vyks realiu laiku. Ji prasidės kovo 6 d. 13 val. Pirmojo kėlinio užduotys bus prieinamos nuo 13 val. iki 14 val. 30 min., antrojo kėlinio užduotys – nuo 14 val. 30 min. iki 16 val.

16 val. Nacionalinė viktorina be atsakymų variantų baigsis. Tada sužinosite atsakymus ir galėsite suskaičiuoti, kiek klausimų atsakėte teisingai.

Norint dalyvauti Nacionalinėje viktorinoje be atsakymų variantų, būtina registruotis iš anksto. Užsiregistruoti ir rasti detalesnį taisyklių paaiškinimą galite apsilankę čia: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina

Nuorodą į užduotis kovo 6 d. 13 val., kai prasidės viktorina, gausite el. paštu, kurį nurodėte registracijos anketoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"