Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 6d. 18:59

2021 m. Nacionalinė viktorina baigėsi: užduotys – šiame tekste

2021 m. Nacionalinė viktorina
2021 m. Nacionalinė viktorina

Sveiki atvykę į 15min organizuojamą internetinę Nacionalinę viktoriną su atsakymų variantais! Nacionalinė viktorina – tai artėjančios Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga portalo 15min jums parengtas net 80-ies klausimų testas. 15min kviečia išspręsti šį testą, pasitikrinti žinias ir sužinoti kai ką naujo apie Lietuvą. Kadangi pagrindinis internetinei viktorinai skirtas laikas baigėsi, į prizus pretenduoti nebegalėsite, tačiau galite viktorinos užduotis išspręsti savo malonumui.

Testą rasite šiek tiek žemiau. Bet pirmiausia – taisyklės. Atidžiai jas perskaitykite.

Internetinę Nacionalinę viktoriną su atsakymų variantais sudaro 80 klausimų. Jie iš labai įvairių sričių – apie Lietuvos geografiją, gamtą dailę, muziką, kiną, literatūrą, politiką, sportą, ekonomiką, lietuvių kalbą... Visus klausimus vienija tik vienas bendras dalykas – jie visi yra apie Lietuvą.

Visiems klausimams atsakyti turėsite 45 minutes. Tai reiškia, kad vienam klausimui galite skirti vidutiniškai maždaug pusę minutės. Laiko skaičiavimas prasidės, kai išvysite pirmąjį klausimą.

Nacionalinė viktorina 15min portale atsirado kovo 6 d. 19 val. Per 24 valandas, iki kovo 7 d. 19 val., išsprendę užduotis viktorinos dalyviai pretenduos į prizus – juos iš viso gaus 15 atsitiktinai atrinktų viktorinos dalyvių. Tiesa, savo malonumui viktoriną spręsti galima ir dabar.

Kiekvienas klausimas turi keturis atsakymų variantus. Išvydę klausimą ir variantus, pasirinkite tą, kuris jums atrodo teisingiausias.

Klausimai pateikiami atsitiktine eilės tvarka. Tai reiškia, kad kiekvienam žmogui klausimų eilės tvarka bus vis kitokia.

Laikmačio sustabdyti negalima. Visus 80 testo klausimų turite atsakyti vienu prisėdimu, per 45 minutes.

Atsakę į visus 80 klausimų, sužinosite, kiek ir kuriuos iš jų atsakėte teisingai. Kol viktorinos spręsti nebaigsite, atskirų klausimų atsakymai rodomi nebus.

15min prizus gaus 15 atsitiktinai atrinktų visus viktorinos klausimus per 24 valandų laikotarpį kovo 6-kovo 7 d. išsprendusių portalo skaitytojų – nepriklausomai nuo jų rezultato. Juk svarbiausia – dalyvauti ir sužinoti ką nors naujo!

Norėdami išvysti pirmąjį klausimą ir pradėti spręsti, žemiau spauskite „Pradėti“. Sėkmės!

Atsakę į visus klausimus ir pasirinkę „Rodyti atsakymus“ luktelėkite kelias minutes, kol atsakymai užsikraus – kadangi klausimų daug, tai gali šiek tiek užtrukti.