Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 gruodžio 3d. 13:22

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį 15min kviečia švęsti su Nacionaline viktorina

Nacionalinė viktorina Ar žinai?
15min nuotr. / Nacionalinė viktorina
Jums patinka intelektualūs televiziniai žaidimai, mielai dalyvaujate protų kovose, o gal tiesiog esate smalsus, azartiškas ir norintis gerai pažinti savo gimtąjį kraštą žmogus? Tuomet 15min kviečia jus dalyvauti trečius metus iš eilės portalo organizuojamame žinių patikrinimo apie Lietuvą konkurse – Nacionalinėje viktorinoje.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirta viktorina vyks 2020 m. kovo 7 dieną, šeštadienį. Joje kviečiami dalyvauti viso pasaulio lietuviai. Šiemet viktorinos dalyviai pirmąkart galės rinktis, kaip nori spręsti užduotis – realybėje, atvykę į viktorinos vietą savo mieste ir rašydami atsakymus į klausimų lapus, ar internete, 15min portale.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Ramūnas Šaučikovas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Ramūnas Šaučikovas

„Nacionalinė viktorina kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir tai mus įkvėpė naujiems žingsniams – įtraukti į viktoriną dar daugiau pasaulio lietuvių. Didžioji šio projekto naujiena – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirta viktorina pirmąkart vyks tiesiogiai internete visam pasauliui ir tai bus didysis 15min šventinis projektas šiai svarbiai datai pažymėti“, – sako 15min generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

Praėjusiais metais viktorina jau vyko 8-iuose už Lietuvos ribų esančiuose miestuose, šiemet, kadangi spręsti viktorinos užduotis bus galima ir internete, dalyvių iš už Lietuvos ribų tikimasi sulaukti dar daugiau. Realybėje vykstančios Nacionalinės viktorinos formatas išliks toks pats kaip ankstesniais metais. Viktorinos dalyvių lauks 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas. Visi klausimai bus susiję su Lietuva ir lietuviais. Atsakyti į klausimus dalyviai turės dvi valandas.

Internetui pritaikytos Nacionalinės viktorinos užduotys 15min portale atsiras kovo 7 d. vakare, pasibaigus realybėje vykstančiai Nacionalinei viktorinai. Internetinės viktorinos klausimai bus parengti realybėje vykstančios viktorinos klausimų pagrindu, bet jų bus mažiau ir jie turės atsakymų variantus.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Ugnius Antanavičius
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Ugnius Antanavičius

Pagrindinis viktorinos klausimų kūrėjas – 15min žurnalistas ir rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius Ugnius Antanavičius.

„Kaip ir ankstesniais metais, klausimai aprėps pačias įvairiausias sritis – nuo sporto iki kultūros, nuo Lietuvos gamtos iki lietuviškų tradicijų ir dar daugiau. Kadangi klausimai bus labai įvairūs, visų atsakymų tikrai nežinos niekas, tačiau kiekvienas dalyvis tikrai ras jam artimiausią temą bei sužinos ką nors naujo“, – sako U.Antanavičius.

Susidomėjote? Jei norite dalyvauti realybėje vyksiančioje Nacionalinėje viktorinoje – užpildykite registracijos formą, o tuomet kovo 7 d. atvykite į viktorinos vietą savo mieste ir dalyvaukite. Norint dalyvauti tik internetinėje Nacionalinėje viktorinoje registracija nebūtina.

Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą ir apsilankę specialiame viktorinai skirtame 15min polapyje. Čia rasite ir daugiau informacijos apie Nacionalinę viktoriną – išsamias taisykles, praėjusios viktorinos klausimus ir t.t.

Kol kas registruotis viktorinoje kviečiame penkių didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – gyventojus. Viktorina vyks ir kituose Lietuvos ir užsienio miestuose bei miesteliuose, vietų sąrašas bus pildomas nuolat.

Kviečiame pamėgti Nacionalinės viktorinos puslapį „Facebook“ tinkle, kur bus skelbiamos visos su viktorina susijusios naujienos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"