Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 03, 12:03

Portale 15min penktadienį startuoja naujas žaidimas – kalėdinė Šeimų viktorina

Šį penktadienį, gruodžio 3 d., 15min portale startuoja kalėdinio 15min projekto – intelektualinio žaidimo „Šeimų viktorina“ transliacijos. Visą gruodžio mėnesį portale galėsite stebėti, kaip 16 šeimų varžosi dėl „Rimi“ ir 15min įsteigtų prizų. Kviečiame žiūrėti – šis smagus žaidimas tikrai praskaidrins jūsų gruodžio vakarus! Ir ne tik žiūrėti, bet ir pabandyti kasdieniuose testuose viktorinos klausimus įveikti patiems. Ar pavyks pasirodyti geriau negu dalyviams?
Paulius Ambrazevičius
Paulius Ambrazevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Šeimų viktorina“ – tai žinių žaidimas, kuriame šeimos atsakinėdamos į klausimus varžosi ir kovoja dėl prizų. Šiame žaidime šeimos dalyvauja poromis.

Porą sudaro du tos pačios šeimos nariai. Pavyzdžiui, vyras ir žmona, brolis ir sesuo, motina ir sūnus, tėvas ir dukra ir t. t. Jie drauge žaidžia prieš du kitus šeimos narius, laimėjusi šeima patenka į kitą etapą.

Šeimos, kuri triumfuos viktorinoje, laukia pagrindinis prizas – viktorinos partnerio RIMI 150 eurų čekis. Antrąją ir trečiąją vietas iškovojusios šeimos irgi gaus RIMI čekius, o visos 16 šeimų – RIMI dovanų krepšelius.

Be to, pirmąsias tris vietas iškovojusios šeimos laimės pramogų paketus – metinę žurnalo ŽMONĖS prenumeratą, metinę „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratą ir metinę 15min prenumeratą.

Tarp „Šeimų viktorinos“ dalyvių esama ir intelektualinių žaidimų gerbėjams tikrai matytų asmenų. Pavyzdžiui, 15min iššūkį priėmė praėjusio sezono „Auksinio proto“ nugalėtojas Tomas Grėlis su žmona, dukart „Auksinio proto“ superfinale dalyvavusi Laimutė Dekienė su sūnumi.

Viktoriną veda „Humoro klubo“ komikas ir viktorinų vedėjas Paulius Ambrazevičius. Klausimus viktorinai kūrė 15min rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius, kasdienių 15min testų kūrėjas Ugnius Antanavičius.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Paulius Ambrazevičius
Luko Balandžio / 15min nuotr./Paulius Ambrazevičius

Į „Šeimų viktoriną“ buvo galima patekti įveikus atrankinį testą, kuris lapkričio pradžioje buvo paskelbtas portale.

16 atrinktų šeimų atsitiktine tvarka buvo suskirstytos į 8 poras, kurios pirmajame etape 8 žaidimų metu varžėsi viena prieš kitą.

8 šeimos, kurios laimėjo pirmojo etapo žaidimus, pateko į antrąjį etapą – ketvirtfinalį. Ketvirtfinalio nugalėtojai pateko į pusfinalį, o pusfinalio – į finalą, kur ir paaiškėjo geriausiai žaidime pasirodžiusi šeima.

Pirmojo etapo žaidimai bus transliuojami gruodžio 3–10 dienomis. Ketvirtfinalius transliuosime gruodžio 13–17 d., pusfinalius – gruodžio 21–22 d., finalą – gruodžio 23 d. Naujos laidos kas vakarą pasirodys 20 valandą.

Tuo pat metu, kaip ir nauja laida, portale 15min pasirodys ir testas su tos dienos laidos klausimais. Tad galėsite pirmiausia į žaidimo klausimus pabandyti atsakyti patys, o tada jau pasižiūrėti, kaip sekėsi dalyviams.

Pirmoji laida – jau penktadienį, gruodžio 3 d., 20 valandą. Kviečiame apsilankyti 15min portale ir žiūrėti!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"