Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 02 16, 15:12

Skelbiami 15min organizuotos Žiemos viktorinos prizų laimėtojai – jiems atiteks 15MAX metinė prenumerata

Portalas 15min skelbia Nacionalinės viktorinos Žiemos turo nugalėtojus. 15 nugalėtojų iš maždaug 4,3 tūkst. viktorinos dalyvių, išsprendusių visus klausimus iki galo ir pretendavusių į prizus, buvo atrinkti atsitiktine tvarka.
Žiemos turo vizualas
Žiemos turo vizualas

Laimėtojų sąrašas – žemiau. Su visais laimėtojais 15min susisieks jų registracijos metu nurodytais el. pašto adresais.

Jurgita Koncevičiūtė
Milda Januševičiūtė
Kristina Aukštikalnė
Tomas Songaila
Daiva Tamulevičienė
Erika Kalvaitienė
Janė Intienė
Vytautas Abramavičius
Dalia Jokubauskienė
Rasa Vaitiekūnienė
Elena Klimantavičiūtė
Česlova Bureikienė
Rasa Bakaitienė
Juozas Vitkevičius
Tomas Paulavičius

Nugalėtojų laukia 15min prizai – 15MAX metinės prenumeratos. Su mokamo turinio ženkleliu 15MAX kas mėnesį portalas 15min publikuoja daugiau nei 150 išskirtinio turinio straipsnių.

Nacionalinės viktorinos Žiemos turą sudarė 45 klausimai, pobūdžiu panašūs į kasmet 15min organizuojamos populiarios Nacionalinės viktorinos klausimus.

Šiemet Nacionalinė viktorina vyks jau netrukus, kovo 6 d. Rasti daugiau informacijos apie ją ir registruotis galite paspaudę šią nuorodą.

Viktorinos temos šįkart buvo susijusios su įvairiomis šventėmis. Kadangi artėja Kovo 8-oji – Moters diena – pirmieji 15 klausimų buvo susiję su daug pasiekusiomis, stipriomis ir žymiomis moterimis iš Lietuvos istorijos bei dabarties.

Vasario 14-osios – Valentino dienos – proga antras klausimų penkioliktukas yra susijęs su meile. Į šią temą pažiūrėta plačiai – klausimai susiję tiek su realybėje nutikusiomis meilės istorijomis, tiek su meilės istorijomis iš įvairių lietuviškų knygų, filmų, tiek su lietuviškomis dainomis apie meilę.

Paskutinis klausimų penkioliktukas Vasario 16-osios proga yra susijęs su Nepriklausomybės akto signatarais bei pačiu Nepriklausomybės aktu.

Kiekvienas viktorinos dalyvis prieš spręsdamas galėjo pasirinkti vieną iš dviejų viktorinos versijų – lengvesnę arba sunkesnę. Klausimai abiejose versijose buvo beveik identiški, bet pasirinkus lengvesnę versiją atsakymus buvo galima rinktis iš 4 variantų.

Tuo tarpu pasirinkę sunkesnį variantą dalyviai atsakymų variantų neturėjo – įrašyti atsakymą turėjo patys.

Išspręsti viktorinos klausimus savo malonumui galite paspaudę šią nuorodą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"