Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 05, 11:42

Sekmadienį portale 15min – tiesioginė Rudens viktorinos transliacija su P.Ambrazevičiumi

Visus protmūšių, kasdienių 15min testų, intelektualių TV žaidimų ir panašių pramogų mėgėjus 15min kviečia spalio 17 d. dalyvauti Nacionalinės viktorinos Rudens ture! Šis Rudens turas vyks kitaip negu ankstesni sezoniniai turai – pirmąkart bus tiesiogiai transliuojamas internetu, o dalyviai į klausimus atsakinės realiu laiku. Viktoriną ves žymus viktorinų sudarinėtojas ir vedėjas, komikas Paulius Ambrazevičius.
Nacionalinė viktorina Rudens turas
Nacionalinė viktorina Rudens turas

Transliacija spalio 17 d. (sekmadienį) prasidės 19 val. ir vyks portale 15min.

Viktorinoje dalyvauti galės tik 15min prenumeratoriai, tad tam, kad sklandžiai galėtumėte prisijungti ir atsakinėti į klausimus, siūlome užsiregistruoti iš anksto, tai padaryti galite ČIA. Šiuo metu naujiems prenumeratoriams siūlome pasinaudoti akcija – pirmoji prenumeratos savaitė kainuoja tik 1 centą.

Dalyviai galės ne tik pasitikrinti žinias, bet ir laimėti puikių prizų – trys daugiausia taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti 200 eurų vertės čekiais poilsiui prie jūros, viešbutyje „Melt in Palanga“. „Melt in Palanga“ – tai naujas unikalus projektas Palangos širdyje, J. Basanavičiaus gatvėje. Viešbučio kambariai, kaip ir jo eksterjeras, yra modernūs, šiuolaikiški bei stilingi – juose jaukiai jausis kiekvienas svečias.

„Melt in Palanga“ svečių namai.
„Melt in Palanga“ svečių namai.

Viktoriną sudarys 30 klausimų, atsakyti į klausimą bus skiriama 30 sekundžių. Visi klausimai bus su atsakymų variantais. Atsakinėjant svarbu bus ne tik žinios, bet ir greitis – greičiau atsakius į klausimą bus galima gauti daugiau taškų.

Klausimus kuria pagrindinis Nacionalinės viktorinos organizatorius ir klausimų kūrėjas, 15min rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius Ugnius Antanavičius.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ugnius Antanavičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ugnius Antanavičius

Visi klausimai bus susiję su Lietuva ir lietuviais. Taip pat visi klausimai bus susiję su rudeniu – todėl viktorina šįkart ir vadinasi „Tai nutiko rudenį“. Tai reiškia, kad visi klausimai bus apie lietuvius, gimusius rudenį, istorinius įvykius, įvykusius rudenį, rudens renginius, šventes ir papročius ir t. t.

Jei norite dalyvauti viktorinoje, spalio 17 d. prieš viktorinos pradžią 19 val. apsilankykite 15min portale – rasite nuorodą į tiesioginę transliaciją.

O jeigu norite gauti priminimą apie tiesioginę transliaciją – rekomenduojame pasižymėti datą „Facebook“ renginyje arba užsiprenumeruoti testų naujienlaiškį, tai padaryti galite ČIA.

Viktorinoje galite dalyvauti tiek vieni, tiek kartu su šeimos nariais ar draugais.

Ši viktorina – antroji iš trijų sezoninių viktorinų, kurios vyksta kas tris mėnesius kaip repeticija prieš pagrindinę Nacionalinę viktoriną. Ją jei leis pandeminė situacija, numatoma surengti 2021 m. balandį.

Nacionalinės viktorinos Vasaros turo, kuris vyko liepą, klausimus galite rasite ČIA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"