Dabar populiaru
Publikuota: 2021 spalio 17d. 16:00

15min Rudens viktorina įvyko

Rudens viktorina - spręsti testą! Tik prenumeratoriams
Rudens viktorina - spręsti testą!
Spalio 17 d. (sekmadienį) įvyko pirmoji tiesioginė 15min organizuojama Rudens viktorina. Ji buvo transliuojama tiesiogiai, o dalyviai į klausimus atsakinėjo realiu laiku. Viktorinoje dalyvavo 103 dalyviai.

Trijų geriausiai viktorinoje pasirodžiusių dalyvių laukia prizai – 200 eurų vertės čekiai poilsiui prie jūros, viešbutyje „Melt in Palanga“. „Melt in Palanga“ – tai naujas unikalus projektas Palangos širdyje, J.Basanavičiaus gatvėje. Viešbučio kambariai, kaip ir jo eksterjeras, yra modernūs, šiuolaikiški bei stilingi – juose jaukiai jausis kiekvienas svečias.

„Melt in Palanga“ svečių namai.
„Melt in Palanga“ svečių namai.

Viktoriną sudarė 30 klausimų, atsakyti į klausimą buvo skiriama 30 sekundžių. Visi klausimai buvo su atsakymų variantais. Atsakinėjant buvo svarbu ne tik žinios, bet ir greitis – greičiau atsakius į klausimą buvo galima gauti daugiau taškų.

Visi klausimai buvo susiję su Lietuva ir lietuviais. Taip pat visi klausimai buvo susiję su rudeniu – todėl viktorina vadinosi „Tai nutiko rudenį“. Klausimai buvo apie lietuvius, gimusius rudenį, istorinius įvykius, įvykusius rudenį, rudens renginius, šventes ir papročius ir t. t.

Viktorinoje galėjo dalyvauti tiek pavieniai žaidėjai, tiek komandos.

Viktorinos transliaciją matyti ir girdėti klausimus galėjo visi, bet dalyvauti viktorinoje ir atsakinėti į klausimus galėjo tik 15min prenumeratoriai. Tapti 15min prenumeratoriumi galima ČIA.

VIDEO: 15min Rudens viktorina su Paulium Ambrazevičium

Žemiau šiame tekste 15min prenumeratoriai nuo 19 val. galėjo matyti viktorinos klausimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"