Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 16d. 10:05

Testas: kiek žinote apie medicinos ir vaistinių istoriją Lietuvoje ir pasaulyje?

„Camelia“ vaistinė
„Camelia“ vaistinės nuotr. / „Camelia“ vaistinė
Sveikata verta rūpintis, o medicinos istorija įdomu domėtis. Kokios profesijos atstovai turėjo mokėti gydyti žaizdas, kol dar nebuvo ligoninių? Kuris tarpukario Lietuvos prezidentas buvo gydytojas? Ką, be vaistų, seniau dar pardavinėjo vaistinės? Kviečiame pasitikrinti jėgas teste – kiek žinote apie medicinos, farmacijos ir vaistinių istoriją Lietuvoje bei pasaulyje.

Testą, kurį sudaro 12 klausimų, rasite žemiau. Sėkmės!

Testas parengtas bendradarbiaujant su vaistinių tinklu „Camelia”. „Camelia” – tai mažų kainų vaistinių tinklas, kurį sudaro daugiau negu 300 vaistinių.

„Camelia“ tinklas kviečia ne tik domėtis medicinos istorija, bet ir prisiminti, kad reikia rūpintis savo sveikata, ypač ligų prevencija. Vaistininkai pabrėžia, kad tai galima daryti neišlaidaujant.

2020 m. rugsėjo mėnesį „Spinter“ atlikto reprezentatyvaus tyrimo rezultatai dar kartą patvirtino, kad „Camelia“ dauguma įvardija kaip mažiausių kainų ir geriausių nuolaidų bei akcijų vaistinių tinklą Lietuvoje. Dauguma – 52 proc. – respondentų „Camelia“ įvardino kaip mažiausių kainų vaistinę. Be to, absoliuti dauguma (90 proc.) apklaustųjų „Camelia“ vaistinę rekomenduotų kitiems.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

01:42
01:21:33
12:30

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"