Ernestas Gulbis pateko į teniso turnyro JAV aštuntfinalį

Kalifornijos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras „BNP Paribas Open“, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 10,7 mln. JAV dolerių.
Ernestas Gulbis
Ernestas Gulbis / „Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko abi likusios favoritės: pirmąjį reitingą turinti kinė Li Na 6:1, 6:4 nugalėjo kanadietę Aleksandrą Wozniak, o antroji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 7:5, 6:3 įveikė prancūzę Alizę Cornet.

Nepasisekė praėjusių metų šio turnyro finalininkei dešimtajai raketei Carolinei Wozniacki iš Danijos, kuri 3:6, 1:6 pralaimėjo septintajai pagal reitingą serbei Jelenai Jankovič, kuri šiame turnyre triumfavo 2010-aisiais.

Kitų antradienį vykusių aštuntfinalio mačų rezultatai:

12-Dominika Cibulkova (Slovakija) – 8-Petra Kvitova (Čekija) 6:3, 6:2;

20-Flavia Pennetta (Italija) – Camila Giorgi (Italija) 6:2, 6:1;

17-Sloane Stephens (JAV) – Alisa Klejbanova (Rusija) 6:3, 7:5;

6-Simona Halep (Rumunija) – 18-Eugenie Bouchard (Kanada) 6:2, 1:6, 6:4;

Casey Dellacqua (Australija) – Lauren Davis (JAV) – be kovos.

Vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalio barjerą sėkmingai įveikė bei į aštuntfinalį pateko dvidešimtąjį reitingą turintis latvis Ernestas Gulbis, antradienį trijuose setuose 2:6, 6:1, 7:5 palaužęs

penkioliktojo pagal skirstymą bulgaro Grigoro Dimitrovo pasipriešinimą.

Aštuntfinalyje žais ir trečiojo šio turnyro nugalėtojo titulo siekiantis bei antras pagal reitingą serbas Novakas Džokovičius. 2008 ir 2011 metais Indian Velse triumfavęs Serbijos tenisininkas šešioliktfinalyje 6:1, 3:6, 6:1 nugalėjo Alejandro Gonzalezą iš Kolumbijos.

Kitų antradienį vykusių šešioliktfinalio mačų rezultatai:

30-Fernando Verdasco (Ispanija) – 8-Richard Gasquet (Prancūzija) 7:6 (7:5), 6:1;

12-John Isner (JAV) – Lu Yen-Hsun (Taivanas) 6:4, 6:3;

Roberto Bautista Agut (Ispanija) – Jarkko Nieminen (Suomija) 6:2, 4:6, 7:6 (8:6);

Feliciano Lopez (Ispanija) – Michail Kukuškin (Kazachstanas) 1:6, 6:3, 6:4;

Julien Benneteau (Prancūzija) – Dominic Thiem (Austrija) 7:6 (7:4), 6:3;

24-Marin Čilič (Kroatija) – 16-Tommy Robredo (Ispanija) 6:4, 6:3.

Kartu su pagrindiniais prizais moterų bei vyrų vienetų varžybų nugalėtojų laukia 1 mln. dolerių čekiai bei po 1000 WTA ir ATP klasifikacijos taškų.