Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 2d. 10:36

„ZZ invitational“ mėgėjų turnyre triumfavo patirtis

ZZ invitational turnyro akimirkos
organizatorių nuotr. / ZZ invitational turnyro akimirkos

ZZ ir teniso klubas „Kauno setas“ rugsėjo 26 d. trečius metus iš eilės sukvietė teniso entuziastus, kurie pasidalijo į du pajėgumo lygius ir išbandė jėgas draugiškame turnyre „ZZ invitational“.

Turnyrui buvo pasirinkti „Teniso erdvės“ teniso kortai Vilniaus rajone. Šie teniso kortai labai tinkami tokio tipo varžyboms, geras jų planas žiūrovams leidžia stebėti visus keturis kortus iš karto.
 
Vienos dienos turnyre stipriausiai pasirodė ir pirmas vietas užėmė patyrę žaidėjai. Pirmo pajėgumo grupėje nugalėjo Gerdas Titovas, antrą vietą užėmė Raimondas Maročka, trečią ir ketvirtą vietas pasidalijo Mažvydas Urbšys ir Algirdas Nasutavičius. 

Antro pajėgumo grupėje nugalėjo Egidijus Losis, antrą vietą užėmė Justinas Šimkus.

Nugalėtojai turėjo per vieną dieną sužaisti 6 setus.

Turnyro organizatoriai Paulius Zdanavičius, Algirdas Nasutavičius ir Raimondas Maročka džiaugėsi sklandžiu turnyru, dėkojo visiems žaidėjams, taip pat partneriams, draugams ir rėmėjams, kurie prisidėjo įsteigdami prizus.

Turnyro draugai:
barbarisineantis.lt; autotoja.lt/lexus; verocoffeehouse.lt; rumsiskiubaldai.lt kaunosimfoninis.lt; Eglė Čiurlionytė; dramosteatras.lt; chocolateriech.com; girstutis.lt; neodenta.lt; kartlandas.lt; nautilusclub.lt; fen.lt; rmi.lt; prosport.lt; kedrukopos.lt; tavopica.lt; zalgiris.lt; saboniocentras.lt; harmonypark.lt; UAB „Vybla“, svline.lt; tarpgeliu.lt; jdsport.e-parduotuve.lt; 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie Deuce