15min be reklamos

Pirmą „Lexus Cup 2013“ turnyro dieną sužaisti 147 mačai

Sausio 24 d. „SEB arenoje“ Vilniuje startavo tarptautinis senjorų teniso turnyras „Lexus Cup 2013“. Jau sužaisti pirmieji vyrų vienetų ir dvejetų susitikimai.
Turnyro akimrika
Turnyro akimrika / 15min.lt nuotr.

Pirmąją turnyro dieną vyko 147 mačai. Daugiausia – šešiose vyrų vienetų amžiaus grupėse (35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+), o dienos pabaigoje startavo ir vyrų dvejetai trijose amžiaus grupėse (35+, 45+, 55+).

Pasak turnyro vyr. teisėjos Linos Berankytės-Astrauskienės, kol kas didelių netikėtumų neįvyko: „Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmuosius susitikimus laimėjo Tarptautinės teniso federacijos reitinge aukštas vietas užimantys  žaidėjai“.

Nepaisant skirtingų pozicijų reitingų lentelėse, netrūko įdomių, stiprių ir azartiškų kovų. Tenisininkai kovoja netaupydami jėgų, stipriai ir energingai.

Gražių akimirkų žiūrovams padovanojo tarptautinių turnyrų dalyvis, lietuvis Tadas Tarasevičius, iškovojęs pergalę prieš tenisininką iš Rusijos Viktor Tjukavkinas. T. Tarasevičiaus potencialiu varžovu finale laikomas rusas Olegas Jermakovas amžiaus grupėje 50+ nugalėjo mūsų tautietį iš Druskininkų Gediminą Valiukėną. O tai rodo, kad turnyro finaliniuose mačuose susitiks stiprūs, vienas kito verti varžovai.

Sausio 25 d. ir 26 dienomis toliau tęsis vyrų vienetų kovos, įsibėgėja vyrų dvejetai. O šiandien, sausio 25 d., startuoja moterų vienetų ir dvejetų varžybos.

Turnyras vyks iki sausio 27 d. Tiek vienetų, tiek dvejetų varžybų nugalėtojai paaiškės paskutinę turnyro dieną, sausio 27 d., finalų metu.

Nemokamai stebėti teniso turnyro finalines kovas į „SEB areną“ kviečiami visi norintys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce