15min be reklamos

Tenisininkai iš Italijos „Lexus Cup 2013“ turnyrui suteikia gerų emocijų

Vilniaus SEB arenoje tęsiasi tarptautinis ITF senjorų teniso turnyras „Lexus Cup 2013“. Sausio 25 d. startavo moterų vienetų ir dvejetų susitikimai.
„Lexus Cup 2013“ turnyro akimirka
„Lexus Cup 2013“ turnyro akimirka / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Antroji varžyvų diena prasidėjo įnirtingu maču tarp nereitinguoto lietuvio Romo Karpavičiaus, dirbančio teniso treneriu SEB arenoje, ir amžiaus grupėje 40+ antru pagal skirstymą emocingo tenisininko iš Italijos Matteo Bosio. Po daugiau nei dviejų valandų susitikimo, rezultatui esant 1:1, trečiajame sete traumą patyrė emocingasis italas. Varžovas dar bandė žaisti, bet rezultatui esant 1:4 atsisakė tęsti varžybas. Didelio žiūrovų dėmesio sulaukęs ir daug emocijų kėlęs įnirtingas mačas vyko tarp dvyliktos pasaulio raketės iš Latvijos Egils Valenis ir italo Pietro Campi. Po dvi su puse valandos trukusio susitikimo pergalę iškovojo Latvijos atstovas. Pasak žiūrovų, šiame čempionate italai išsiskiria savo impulsyvumu ir tai suteikia gerų emocijų, pagyvinančių turnyro atmosferą.

Sėkmė lydi ir Vilniaus teniso akademijos trenerį Julių Nenartavičių. 40+ grupėje žaidėjas sėkmingai kovoja vienetų ir dvejetų susitikimuose be pralaimėjimų skindamasis kelią į artėjantį finalą.

Varžybose būta ir tautiečių senjorų lyderių pralaimėjimų. Senjorų lyderis Andrius Morkūnas, amžiaus grupėje 50+,  pralaimėjo Izraelio atstovui Frankui Etzoldui, o Viktoras Gasiūnas, amžiaus grupėje 35+, pralaimėjo Estijos atstovui Kristjanui Pakkui. Pralaimėjus mačą senjorų lyderių reitingų pozicijos krenta, bet lietuviai vis dar turi šansų užimti prizines vietas.

Pasak turnyro vyr. teisėjos Linos Berankytės-Astrauskienės: „Po dviejų turnyro dienų ryškėja tendencija, kad jaunesnėse amžiaus grupėse 35+, 40+, 45+ išryškėja užsienio dalyvių pranašumai, o vyresnėse amžiaus grupėse stiprias pozicijas užima lietuviai.“

Sausio 27 d. apie 13 val. prasidės finaliniai žaidimai ir prizininkų apdovanojimai. Nemokamai stebėti teniso turnyro finalines kovas į „SEB areną“ kviečiami visi norintys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce