15min be reklamos

Teniso mėgėjams – galimybė iš arti stebėti „Lexus Cup 2013“ turnyro kovas

Jau sausio 24 d. „SEB arenoje“ Vilniuje startuoja rekordinio dalyvių skaičių sutraukęs tarptautinis ITF senjorų teniso turnyras „Lexus Cup 2013“
Teniso kamuoliukai
Teniso kamuoliukai / tenisopasaulis.lt nuotr.

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) trečios kategorijos turnyras vyks keturias dienas – nuo sausio 24-osios iki sausio 27-osios.

Didžiausiame tarptautiniame teniso turnyre Lietuvoje dalyvaus daugiau nei 280 žaidėjų. Apie 150 mūsų šalies tenisininkų susikaus su itin stipriais priešininkais iš įvairių pasaulio valstybių – į turnyrą atvyksta net 130 svečių iš užsienio. Nemažai žaidėjų patenka į savo amžiaus grupių pasaulio reitingo pirmuosius šimtukus.

„Lexus Cup 2013“ turnyre dalyvaus vyrai ir moterys, kurių amžius nuo 35 iki 75 metų. Pirmąją turnyro dieną, sausio 24 d., daugiausia bus žaidžiami vyrų vienetų ir dvejetų mačai. Antrąją ir trečiąją turnyro dienomis, sausio  25-26 d., santykius aikštėse aiškinsis vyrų ir moterų vienetų bei vyrų ir moterų dvejetų varžybų dalyviai.

Visų amžiaus grupių moterų vienetų ir dvejetų bei vyrų vienetų ir dvejetų varžybų nugalėtojai paaiškės paskutinę turnyro dieną finalinių susitikimų metu. Apdovanojimai vyks sausio 27 dieną nuo 12  iki 18 valandos. Paskutinę dieną bus žaidžiami ir paguodos mačai.

Sausio 24-27 d. nemokamai stebėti tarptautinio ITF turnyro ir palaikyti žaidėjus kovose, kuriose netruks įtampos ir adrenalino į „SEB areną“ Vilniuje kviečiami visi norintys. Visą informaciją apie turnyrą galima sekti organizatorių internetiniame puslapyje www.sebarena.lt ir turnyro informacinio rėmėjo www.deuce.lt puslapyje nuorodoje „ITF Lexus turnyras“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce