2017 04 09

19-metė Rusijos tenisininkė Daria Kasatkina iškovojo pirmą čempionės titulą

Pirmą kartą WTA serijos turnyro finale žaidusi Daria Kasatkina iškart iškovojo ir čempionės titulą. 19-metė Rusijos tenisininkė Čarlstone vykusio „Volvo Car Open“ lemiame mače 6:3, 6:1 nugalėjo bendraamžę Jeleną Ostapenko iš Latvijos. Mačas truko 66-ias minutes.
Daria Kasatkina
Daria Kasatkina / „Scanpix“ nuotr.

Abi tenisininkės puikiai pažįstamos, nes varžėsi daugybę kartų jaunių varžybose. 2014-aisiais metais D.Kasatkina tapo „French Open“ jaunių turnyro čempione. J.Ostapenko laimėjo iškart po to vykusį Vimbldono jaunių teniso turnyrą.

„Scanpix“ nuotr./Daria Kasatkina

D.Kasatkina moterų profesionalių turnyruose du kartus buvo pralaimėjusi J.Ostapenko. Tačiau pasiekusi pirmą karjeroje finalą Rusijos tenisininkė demonstravo nepriekaištingai atsargų žaidimą ir užtikrintai nugalėjo savo varžovę.

D.Kasatkina mače atakomis pelnė tik šešis taškus, tačiau taip pat padarė tik septynias neišprovokuotas klaidas. J.Ostapenko žaidė sau būdingu agresyviu stiliumi, tačiau jos smūgiai dažniausiai skriejo pro šalį. Latvė padarė 38-ias nepriverstines klaidas.

J.Ostapenko tai buvo trečias moterų varžybų finalas. Kaip ir
Turnyro čempionė gavo 132 tūkstančių dolerių premiją ir 470 reitingo taškų.

42-oje vietoje buvusi D.Kasatkina nuo kitos savaitės paskelbtame naujame reitinge pakils tarp 30-ies geriausių pasaulio žaidėjų.