2017 02 12

19-metis Alexanderis Zverevas iškovojo savo antrąjį karjeros titulą

Vienas perspektyviausių pasaulio tenisininkų Alexanderis Zverevas iškovojo pergalę „Open Sud de France“ turnyro finale. Vokietis nuliūdino Monpeljė susirinkusius teniso gerbėjus ir nugalėjo kortų šeimininką Richardą Gasquet 7:6 (7:4), 6:3.
Alexanderis Zverevas
Alexanderis Zverevas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Už kelių mėnesių savo 20-ąjį gimtadienį švęsiantis Vokietijos tenisininkas „Open Sud de France“ finale užtruko beveik pusantros valandos. Jis sužaidė solidžiai. A.Zverevas laimėjo 80 proc. savo pirmųjų padavimų, atliko 8 neliečiamus kirčius bei du kartus palaužė varžovą.

Tai buvo ketvirtas vokiečio finalas karjeroje bei antroji pergalė. Savo pirmąjį titulą A.Zverevas iškovojo praėjusiais metais Sankt Peterburge, kai mače dėl trofėjaus įveikė patį Staną Wawrinką.

Tuo tarpu R.Gasquet titulo apginti nepavyko. „Open Sud de France“ turnyre prancūzas triumfavo 2013, 2015 bei 2016 metais.

Čempionu tapęs A.Zverevas iškovojo 250 ATP reitingo taškų bei beveik 86 tūkst. eurų piniginę premiją.

Jaunasis Vokietijos talentas pirmadienį pakils į savo aukščiausią karjeroje – 18 vietą ATP pasaulio reitinge.