2017 08 29

20-metį „US Open“ čempionate švenčianti Venus Williams iškovojo sunkią pergalę

Jau 20 metų „US Open“ čempionate dalyvaujanti Venus Williams pasiekė nelengvą pergalę šių metų pirmenybių starte. 37-erių metų amerikietė pirmame rate 6:3, 3:6, 6:2 nugalėjo Viktoriją Kuzmovą.
Venus Williams
Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

V.Williams per savo karjerą septynis kartus tapo „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtoja. 135-ą vietą pasaulio reitinge užimanti V.Kuzmova tokio rango turnyre žaidė pirmą kartą.

V.Williams paskutinį kartą „US Open“ čempione tapo 2001-aisiais metais. O iki šių metų pasirodymo Vimbldone, „Didžiojo kirčio“ turnyro finale paskutinį kartą žaidė 2009-aisiais metais.

Šių metų Vimbldono finale V.Williams nusileido Garbinei Muguruzai.

Tačiau jeigu V.Williams pavyktų laimėti šių metų „US Open“ čempionatą ji pakiltų į pirmą vietą pasaulio reitinge ir taptų vyriausia tokio rango turnyrų čempione Atviroje teniso eroje. Paskutinį kartą ji geriausia pasaulio tenisininke buvo 2002-aisiais metais.

„Aš tiesiog noriu laimėti. Jeigu laimi kyla ir reitingas. Tai viskas ką aš noriu daryti, – po pergalės pareiškė V.Williams. – Čia žaidžiu jau 20 metų. Nesu tikra, kad man tai pavyks padaryti dar tiek pat metų.“

Kitame moterų turnyro mače Caroline‘a Wozniacki 6:1, 7:5 nugalėjo Mihaela Buzarnescu ir taip pat pasiekė antrą varžybų ratą.

Danijos tenisininkė kitame etape susitiks su Jekaterina Makarova iš Rusijos.