2013 01 12

20-metis Bernardas Tomičius iškovojo pirmą karjeros trofėjų

Jaunasis Australijos tenisininkas Bernardas Tomičius laimėjo Sidnėjuje vykusį ATP 250 serijos „Apia International Sydney“ turnyrą. 20-metis žaidėjas finale po atkaklios beveik dvi valandas trukusios kovos 6:3, 6:7(2), 6:3 nugalėjo Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos.
Bernardas Tomičius
Bernardas Tomičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Tai neapsakomas jausmas, – atsiimdamas Keno Rosewallo apdovanojimą kalbėjo B.Tomičius. – Didelė garbė laimėti pirmą karjeroje turnyrą stebint jums. Tai buvo labai ilgas kelias, tačiau pagaliau aš jį laikau savo rankose.“

K.Andersonas tapo pirmuoju savo šalies atstovu žaidusiu Sidnėjaus turnyro finale.

B.Tomičius iškovojo aštuntą pergalę iš eilės prasidėjusiame sezone. Jis tapo devintuoju australu laimėjusiu šį turnyrą. Paskutinį kartą šiose varžybose 2005 metais triumfavo Lleytonas Hewittas.

B.Tomičius taip pat pakartojo Roger Federerio pasiekimą. Šveicarijos tenisininkas taip pat laimėjo šį turnyrą būdamas 20-ies.

Turnyro nugalėtojui atiteko 250 reitingo taškų ir 79 tūkst. JAV dolerių.