15min be reklamos
2022 01 02, 13:01

A.Paražinskaitė laimėjo pirmą ITF serijos vienetų turnyrą karjeroje

Tunise vykusį ITF serijos (15 tūkstančių JAV dolerių) teniso turnyrą laimėjo šeštąja skirstyta Balžeko teniso akademijos auklėtinė Akvilė Paražinskaitė. Ji finale 7:5, 6:2 nugalėjo vieną geriausių jaunųjų tenisininkių pasaulyje belgę Sofiją Costoulas, laimėjo pirmą turnyrą karjeroje bei užsitikrino 10 WTA reitingo taškų.
Akvilė Paražinskaitė
Akvilė Paražinskaitė / Sauliaus Čirbos nuotr.

Beveik dvi valandas trukusią lemiamą dvikovą Lietuvos tenisininkė pradėjo trimis pralaimėtais, o po to penkiais iš eilės laimėtais geimais. Esant rezultatui 5:5, A.Paražinskaitė iškovojo dar vieną varžovės padavimų seriją bei iniciatyvą visiškai perėmė į savo rankas.

Tos iniciatyvos lietuvė nepaleido ir antrajame sete, kurio starte buvo laimėti trys geimai paeiliui. Po to S.Costoulas laimėjo A.Paražinskaitės padavimų seriją, bet netrukus lietuvė atsakė tuo pačiu. Dvikovos pabaigoje merginos laimėjo savo padavimų serijas, o to A.Paražinskaitei užteko, kad švęstų pergalę.

Šioje dvikovoje Remigijaus Balžeko auklėtinės nesustabdė net septynios dvigubos klaidos. Belgė, savo ruožtu, tokią dovaną lietuvei įteikė tik kartą.

Kelyje į finalą A.Paražinskaitė 7:6, 6:2 nugalėjo prancūzę Ambre Feder, 6:2, 6:4 – dar vieną prancūzę Chloe Cirotte, 6:2, 6:4 – Pią Praefkę iš Vokietijos bei antrąją turnyro raketę Haruną Arakawą iš Japonijos.

Šiuo metu 635 vietą pasaulyje užimanti lietuvė po pergalės pakils į šeštąjį pasaulio šimtuką, o kitą savaitę ji pradės dar vieną (25 tūkstančių JAV dolerių) turnyrą Tunise.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce