2011 10 01

Agnieszka Radwanska tapo turnyro Tokijuje nugalėtoja

Lenkijos tenisininkė Agnieszka Radwanska Japonijos sostinėje „Pan Pacific Open“ finale 6:3, 6:2 nugalėjo Verą Zvonarevą ir iškovojo antrą šio sezono trofėjų.
Agnieszka Radwanska
Agnieszka Radwanska / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pačioje susitikimo pradžioje A.Radwanska atsiliko 0:2, tačiau netrukus atsitiesė, du kartus laimėjo varžovės padavimus ir setą. V.Zvonareva pirmame sete padarė 22 neišprovokuotas klaidas.

„Šiek tiek jaudinausi pirmame sete“, - po pergalės kalbėjo Lenkijos teniso žvaigždė. „Pirmi du geimai prabėgo labai greitai. Džiaugiuosi, kad spėjau pabusti ir laimėjau pirmą setą.“

Pusfinalyje V.Zvonareva sugebėjo atsitiesti nuo Petros Kvitovos atsilikdama 1:5, tačiau finale pakartoti kažko panašaus ketvirtai pasaulio raketei iš Rusijos nepavyko.

„Jaučiausi, kad susitikimą pradėjau gerai“, - kalbėjo Rusijos atstovė. „Tačiau kas nutiko vėliau negaliu paaiškinti. Aikštėje buvau ne aš. Reikės išsiaiškinti kas nutiko, tačiau taip gali atsitikti, bet kam.“

A.Radwanska rugpjūtį Karlsbade vykusio turnyro finale taip pat nugalėjo V.Zvonarevą ir pirmą kartą per trejus metus tapo turnyro nugalėtoja. Ši pergalė išsaugo Lenkijos tenisininkės šansus patekti į WTA serijos finalinį metų čempionatą Turkijoje.

„Prieš šį turnyrą neturėjau didelių šansų, nes buvau berods 14-a“, - atviravo A.Radwanska. „Žinojau, kad čia ir Pekine turiu žaisti labai gerai. Dabar, mano šansai tikrai didesni ir aš kovosi iki pabaigos.“

Geriausios aštuonios tenisininkės pateks į finalinį WTA čempionatą. A.Radwanska po pergalės Tokijuje pakilo į 12-ą vietą.