2014 03 16

Akvilės Paražinskaitės ir rusės duetas Graikijoje laimėjo dvejetų varžybas ir gavo 637 JAV dolerių čekį

Septyniolikmečių Akvilės Paražinskaitės ir rusės Alinos Silič duetas šeštadienį Graikijoje laimėjo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos (4th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit) moterų teniso turnyro dvejetų varžybas.
Akvilė Paražinskaitė
Akvilė Paražinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lemiamoje dvikovoje lietuvės ir rusės pora 6:2, 6:0 nugalėjo čekes Denisą Kulhanikovą ir Petrą Melounovą bei iškovojo po 12 WTA dvejetų reitingo taškų bei 637-ių dolerių čekį.

Tik po atrankos turnyro į pagrindines vienetų varžybas patekusi A.Paražinskaitė, kuri pajėgiausių planetos tenisininkių WTA reitinge užima tik 954-ąją vietą, dar trečiadienį pirmajame rate 6:4, 5:7, 4:6 nusileido 813-ajai planetos raketei šešiolikmetei bulgarei Vibian Zlatanovai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Heraklione prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.

Beje, dar nebaigusi vieną turnyrą, A.Paražinskaitė šeštadienį sėkmingai pradėjo ir kito (5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit) ITF serijos turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, kvalifikacines varžybas.

Pirmajame atrankos turnyro vienetų varžybų rate lietuvė 6:3, 4:6, 6:3 įveikė 20-metę lenkę Agatą Baranską (WTA-1050). Antrajame rate Lietuvos tenisininkė žais su penktąjį reitingą kvalifikacijoje turinčia belge Kimberly Zimmermann (WTA-762).