-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2017 04 22

Alberto Ramosas – pirmasis „Monte-Carlo Rolex Masters“ finalo dalyvis

24 pasaulio raketė Alberto Ramosas pasiekė didžiausią savo karjeros pergalę ir pirmą kartą karjeroje pateko į „Masters“ serijos turnyro finalą. Ispanas pusfinalyje per dvi valandas ir 17 minučių trukusią kovą įveikė 11 pagal skirstymą Lucasą Pouille 6:3, 5:7, 6:1.
Alberto Ramosas
Alberto Ramosas / „Scanpix“/AP nuotr.

Ispanas žaidžia jau savo penktame turnyre ant grunto dangos (16-5), o Monte Karle iš tolimesnės kovos pašalino geriausią planetos tenisininką Andy Murray.

A.Ramosas savo karjeroje yra iškovojęs vos vieną titulą, o šiemet liko antras San Paule vykusiame turnyre. Ispanas dėl Monte Karlo pirmenybių trofėjaus susikaus su Rafaelio Nadalio ir Davido Goffino poros nugalėtoju.

Tuo tarpu L.Pouille šį sezoną jau žaidė finale Marselyje, tačiau turėjo pripažinti Jo-Wilfriedo Tsongos pranašumą. Prancūzas savo karjeroje kol kas liks iškovojęs vieną titulą, kurį jis laimėjo 2016-aisiais Mece.

Į finalą patekęs A.Ramosas jau užsitikrino 600 ATP reitingo taškų bei 402 tūkst. eurų piniginę premiją.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?