2017 06 16

Alexanderis Zverevas „išrašė“ riestainį varžovui ir pateko į pusfinalį Olandijoje

Vokietijos teniso talentas Alexanderis Zverevas ir toliau demonstruoja puikų žaidimą savo žolės sezono starte. Vokietis penktadienį „Ricoh Open“ ketvirtfinalyje be jokių problemų 6:0, 6:4 nugalėjo prancūzą Julieną Benneteau.
Alexanderis Zverevas
Alexanderis Zverevas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A.Zverevas ant žolės dangos iškovojo antrąją pergalę paeiliui, o iš viso šį sezoną iškovojo tris titulus. Vokietis ant kieto aikštės paviršiaus nugalėjo Monpeljė, o ant grunto triumfavo Miuchene bei „Masters“ serijos turnyre Romoje. „Ricoh Open“ turnyre jis dalyvauja pirmąjį sykį.

Dėl vietos Olandijos turnyro finale jis susikaus su Liuksemburgo tenisininku Gilles'iu Mulleriu, kuris penktadienį 6:3, 3:6, 6:4 įveikė britą Aljažą Bedene. G.Mulleris praėjusiais metais šiame turnyre pateko į finalą, tačiau nusileido prancūzui Nicolasui Mahut.

Į pusfinalį taip pat pateko ir veteranas iš Kroatijos Ivo Karlovičius. Jis 6:4, 6:4 nugalėjo rusą Danilą Medvedevą ir antrus metus paeiliui žais „Ricoh Open“ stipriausiųjų ketverte. Praėjusiais metais jis pralaimėjo G.Mulleriui.

Jo varžovas paaiškės kiek vėliau, kai savo ketvirtfinalio dvikovą sužais Marinas Čiličius bei Vasekas Pospišilas.

Į „Ricoh Open“ pusfinalį patekę tenisininkai jau užsitikrino 90 ATP reitingo taškų bei beveik 30 tūkst. eurų piniginę premiją.