2016 01 19

Alinančiame trileryje Ernestas Gulbis neatsilaikė prieš Jeremy Chardy

Antradienį įvyko kol kas ilgiausias „Australian Open“ mačas. Keturių valandų ir 47-ų minučių dvikovoje 31-a pasaulio raketė Jeremy Chardy nugalėjo Latvijos tenisininką Ernestą Gulbį rezultatu 7:5, 2:6, 6:7 (5:7), 6:3, 13:11.
Jeremy Chardy
Jeremy Chardy / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete E.Gulbis palaužė varžovo padavimų seriją bei turėjo pranašumą, tačiau pralaimėjo savo padavimus 10-ame ir 12-ame geimuose ir patyrė pralaimėjimą pirmame sete.

Antrame latvis sugrįžo su trenksmu ir prancūzą nugalėjo rezultatu 6:2. Trečiasis setas keliavo į pratęsimą, kurį Latvijos tenisininkas sužaidė puikiai ir mače išsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

Ketvirtasis setas truko trumpiausiai ir per 37-as minutes J.Chardy išlygino dvikovos rezultatą.

Pratęsimas vyko net valandą ir 49-as minutes. 16-ame ir 17-ame geime J.Chardy turėjo ne vieną galimybę išplėšti pergalę, tačiau E.Gulbis sugebėdavo išlyginti rezultatą. Lemiamu tapo 24-as geimas. Daugiau jėgų pasilikęs prancūzas šovė į priekį ir išplėšė pergalę šiame teniso maratone.

Pirmasis etapas negailestingas buvo ir 12-ai pasaulio raketei Kevinui Andersonui. Dėl traumos turėjęs pasitraukti afrikietis į antrąjį etapą praleido Rajeevą Ramą, o dvikovos rezultatas liko 7:6 (7:4), 6:7 (4:7), 6:3, 3:0.

Amerikiečių milžinas Johnas Isneris iškovojo užtikrintą pergalę prieš Lenkijos tenisininką Jerzy Janowiczą rezultatu 6:3, 7:6 (9:7), 6:3.

23-a pasaulio raketė Fabio Fogninis kraunasi lagaminus jau po pirmojo etapo. Po keturių valandų kovos ir keturių pratęsimų jis nusileido 38-ai reitingo raketei Gilles'iui Mulleriui rezultatu 7:6 (8:6), 7:6 (9:7), 6:7 (5:7), 7:6 (7:1).