2013 01 04

Andy Murray, Marcosas Baghdatis, Kei Nishikoris ir Grigoras Dimitrovas iškopė į pusfinalį Brisbene

Čempiono titulą ginantis Andy Murray pateko į Brisbene vykstančio ATP 250 serijos turnyro pusfinalį. Trečia pasaulio raketė po atkaklios kovos ketvirtfinalyje 6:4, 7:6(3) nugalėjo Denisą Istominą iš Uzbekistano.
Andy Murray
Andy Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A.Murray pusfinalyje kovos su Kei Nishikoriu. Japonijos tenisininkas po atkaklios kovos 6:4, 7:6(3) nugalėjo praėjusių metų turnyro finalininką Alexandrą Dolgopolovą.

Scanpix nuotr./Kei Nishikoris
„Scanpix“ nuotr./Kei Nishikoris

Pačioje seto pradžioje 19-ą vietą pasaulio reitinge užimantis K.Nishikoris laimėjo oponento padavimus ir išsaugojo iniciatyvą. Antro seto pradžioje 18-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis A.Dolgopolovas vėl pralaimėjo savo padavimus, tačiau sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą. Abu sportininkai buvo priversti žaisti pratęsimą. Tie-break‘e sėkmingiau žaidė K.Nishikoris.

Grigoras Dimitrovas tęsia puikų pasirodymą turnyre. Bulgarijos tenisininkas po pergalės prieš 13-ą pasaulio raketė Milošą Raoničių, ketvirtfinalyje užtikrintai 6:3, 6:2 patiesė septintą pagal skirstymą Jurgeną Melzerį. Mačas truko mažiau nei valandą.

„Šiame turnyre tikrai žaidžiu gerai, - teigė 21 metų bulgaras. – Sužaidžiau tris mačus ir dar kelis dvejetų. Šiuose kortuose jaučiuosi gerai. Sąlygos tinka man.“

Scanpix nuotr./Grigoras Dimitrovas
„Scanpix“ nuotr./Grigoras Dimitrovas

Pusfinalyje G.Dimitrovas susikaus su Marcosu Baghdačiu. 36-a pasaulio raketė iš Kipro ketvirtfinalio mače 6:3, 6:4 nugalėjo trečią pagal skirstymą Gillesą Simoną iš Prancūzijos.

M.Baghdatis savo padavimus pralaimėjo kartą, tačiau oponento laimėjo tris kartus.

G.Dmitrovas ir M.Baghdatis tarpusavyje iki šiol žaidė vieną kartą. Praėjusiais metais Vimbldone pajėgesnis buvo Kipro atstovas.