2016 09 26

Andy Murray naują sezoną pradės turnyre Abu Dabyje

Olimpinis čempionas Andy Murray savo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad gruodžio mėnesį rungtyniaus „Mubadala World Tennis Championship“ turnyre. Atvykti į Jungtinius Arabų Emiratus jo paprašė 13-metis Hasoonas Al Nowaisas, o antroji pasaulio raketė jam atsakė, kad tikrai ketina pas jį atkeliauti.
Andy Murray prieš Paolo Lorenzį
Andy Murray prieš Paolo Lorenzį / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Andy Murray

Devintasis „Mubadala World Tennis Championship“ turnyras vyks gruodžio 29-31 dienomis, o tai sezono startu taps ne tik A.Murray, tačiau ir Kanados tenisininkui Milošui Raoničiui.

Šias trumpas varžybas A.Murray laimėjo du kartus: 2015 metais prieš dėl traumos finale nedalyvavusį Novaką Džokovičių ir 2009-aisiais trijų setų kovoje nugalėjęs Rafaelį Nadalį.

„Visuomet džiaugiuosi rungtyniaudamas ten, kur galiu populiarinti savo atstovaujamą sporto šaką, – pranešime spaudai teigė škotas. – Akivaizdu, kad Abu Dabyje tenisas nuolat populiarėja, todėl džiaugiuosi sulaukęs Hasoono kvietimo. Nekantriai laukiu savo pasirodymo šiame turnyre.“

A.Murray šį sezoną iškovojo titulus Vimbldone, Londono „Queens Club“ kortuose bei Romoje. Škotas Rio de Žaneire antrą kartą savo karjeroje laimėjo olimpinį auksą.