2014 10 30

Andy Murray užsitikrino vietą finaliniame sezono turnyre ir Paryžiaus ketvirtfinalyje

Andy Murray užtikrintai 6:3, 6:3 nugalėjo Grigorą Dimitrovą ir užsitikrino vietą baigiamajame sezono „ATP World Tour Finals“ turnyre Londone. Britas po pergalės prieš Bulgarijos tenisininką pateko ir į Paryžiuje vykstančio „BNP Paribas Masters“ turnyro ketvirtfinalį.
Andy Murray
Andy Murray / „Scanpix“ nuotr.

8-ą vietą pasaulio reitinge užimantis A.Murray puikiai atliko padavimus. Po sėkmingo pirmo kirčio jis laimėjo net 97-is procentus taškų (27 iš 29). Turnyro ketvirtfinalyje britas susitiks su čempiono titulą ginančiu Novaku Džokovičiumi arba kortų šeimininku Gaeliu Monfilsu.

A.Murray tapo penktuoju baigiamojo sezono turnyro Londone dalyviu ir prisijungė prie jau tokią teisę užsitikrinusių N.Džokovičiaus, Rogerio Federerio, Stano Wawrinkos ir Marino Čiličiaus.

Kovą dėl patekimo į baigiamąjį sezono turnyrą Londone tęsia ir Davidas Fefrreras. Ispanijos tenisininkas 6:1, 6:2 nugalėjo tėvynainį Fernandą Verdasco ir pateko į ketvirtfinalį.

Kituose aštuntfinalio susitikimuose Tomašas Berdychas 7:5, 6:3 nugalėjo ispaną Felicianą Lopezą.

Septintas pagal skirstymą Milošas Raoničius 7:5, 7:6(7) įveikė ispaną Roberto Bautista Agutą.

Kevinas Andersonas po dramatiškos kovos 6:7(2), 7:5, 7:6(3) įveikė trečią pagal skirstymą Stanislasą Wawrinką.