2016 10 27

Angelique Kerber iškovojo nesunkią pergalę Singapūre ir tapo grupės nugalėtoja

Pirmoji pasaulio raketė „WTA Finals“ turnyre iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų ir užsitikrino pirmąją vietą Raudonojoje grupėje. Vokietė rezultatu 6:3, 6:3 įveikė Madison Keys ir sugadino jos viltis užimti antrąją poziciją.
Angelique Kerber
Angelique Kerber / „Scanpix“/AP nuotr.

Bent vietą setą laimėjusį amerikietė būtų užėmusi antrąją vietą Raudonojoje grupėje, tačiau ją užleido slovakei Dominikai Cibulkovai. Ji pirmadienį dviejų setų kovoje nugalėjo Simoną Halep 6:3, 7:6 (7:5).

Tai bus pirmasis kartas, kai A.Kerber pateko į kitą „WTA Finals“ turnyro etapą. Praėjusiais metais Singapūre vokietė nugalėjo Petrą Kvitovą, tačiau nusileido Garbinei Muguruzai ir Lucie Safarovai.

Šeštadienį įvyksiančiuose „WTA Finals“ pusfinaliuose D.Cibulkova susitiks su Baltosios grupės nugalėtoja Svetlana Kuznecova, o A.Kerber varžovė paaiškės penktadienį.

Dėl antrosios vietos bei paskutinio kelialapio į stipriausiųjų ketvertą susikaus Agnieszka Radwanska ir Karolina Pliškova.