2019 07 14

Ant žolės – nepralaimėjusios: B.Strycova ir S-W.Hsieh triumfavo Vimbldone

Čekė Barbora Strycova ir Taivano atstovė Su-Wei Hsieh pratęsė pergalingą bendradarbiavimą ir iškovojo pirmą „Didžiojo kirčio“ trofėjų kartu.
Barbora Strycova ir Su-Wei Hsieh
Barbora Strycova ir Su-Wei Hsieh / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 „Vimbldonas“

Visą turnyrą fantastiškai žaidusios B.Strycova ir S-W.Hsieh finale 6:2, 6:4 nugalėjo kanadietės Gabrielos Dabrowski ir Kinijos tenisininkės Yi-Fan Xu porą.

Nugalėtojų duetas viso čempionato metu demonstravo tokį aukštą dvejetų žaidimo lygį, kad joms neprilygo net stipriausia pasaulio pora – pusfinalyje varžoves į finalą praleido prancūzė Kristina Mladenovič ir vengrė Timea Babos.

B.Strycova ir S-W.Hsieh žygiuodamos iki pirmojo „Didžiojo kirčio“ trofėjaus nepralaimėjo nei vieno seto.

„Scanpix“/AP nuotr./Barbora Strycova ir Su-Wei Hsieh

Apskritai, čekės ir taivanietės pora šių metų žolės sezoną pabaigė be pralaimėjimų – prieš Vimbldoną jos triumfavo Birmingeme.

Vien per 2019 metų sezoną tenisininkės žaisdamos kartu jau iškovojo keturis WTA trofėjus. Antrus metus bendradarbiaujančios B.Strycova ir S-W.Hsieh iš viso yra iškovojusios 30 pergalių ir patyrusios vos 5 pralaimėjimus.

Triumfas Vimbldone Čekijos tenisininkę pakels į dar neregėtas aukštumas – jau rytoj Barbora Strycova bus stipriausia planetos dvejetų žaidėja. Maža to, tenisininkė sužaidė ir geriausią karjeros „Didžiojo kirčio“ turnyrą vienetuose – pasiekė pusfinalį.

S.W.Hsieh atliks taip pat didelį šuolį ir rikiuosis penkta.

Nugalėtojos bus apdovanotos ne tik 2000 reitingo taškų, bet ir džiaugsis gaudamos po 270 tūkstančių svarų sterlingų.

G.Dabrowski ir Y-F.Xu pelnys po 1300 reitingo taškų ir uždirbs po 135 tūkstančius svarų sterlingų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Gabriela Dabrowski ir Yi-Fan Xu

Priminsime, kad vyrų dvejetų varžybas laimėjo kolumbiečiai Juanas-Sebastianas Cabalis ir Robertas Farah.

Mišrių dvejetų turnyre triumfavo kroatas Ivanas Dodigas ir Taivano atstovė Latisha Chan.