2011 06 02

Antrąją „French Open“ pusfinalio porą sudarys Andy Murray ir Rafaelis Nadalis

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse, kurių bendrą prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, trečiuoju vyrų vienetų varžybų pusfinalio dalyviu tapo nugalėtojo titulą ginantis bei šeštojo čempiono titulo siekiantis favoritas 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis.
Pusfinalyje R.Nadalis susitiks su A.Murray
Pusfinalyje R.Nadalis susitiks su A.Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pajėgiausias planetos tenisininkas trečiadienį ketvirtfinalyje 6:4, 6:1, 7:6 (7:3) nugalėjo penktąjį reitingą turėjusį švedą Robiną Soderlingą, kuris 2009 ir 2010 metais žaidė šio turnyro finale.

Ispanijos tenisininkas Paryžiaus kortuose laimėjo penkis titulus, per visą karjerą iškovojo 43 pergales iš 44 galimų ir bando pavyti šešissyk „Roland Garros“ kortuose triumfavusį legendinį švedą Bjoerną Borgą.

Pusfinalyje R.Nadalis susitiks su ketvirtąja pasaulio rakete, škotu Andy Murray, kuris po dvi valandas ir 53 minutes trukusios kovos 7:6(2), 7:5, 6:2 palaužė argentinietį Juaną Ignacio Chelą.

Pirmąją vyrų vienetų turnyro pusfinalio pora tapo 2009-aisiais „Roland Garros“ kortuose triumfavęs bei trečiąjį reitingą šiemet turintis šveicaras Rogeris Federeris ir šiais metais kortuose dar pralaimėjimo kartėlio nepatyręs antras pagal skirstymą serbas Novakas Džokovičius.

Pirmenybių Prancūzijos sostinėje prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų.