2017 04 12

Antroji pagal skirstymą Carla Suarez Navarro iškovojo pergalę Šveicarijoje

Ispanijos tenisininkė Carla Suarez Navarro sėkmingai pradėjo Šveicarijoje vykstančias „Ladies Open Biel Bienne“ pirmenybes. Ji nugalėjo 86 pasaulio raketę Julią Boserup 6:1, 6:2.
Carla Suarez Navarro
Carla Suarez Navarro / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Šiandien sužaidžiau labai gerai, – po mačo kalbėjo tenisininkė. – Pirmasis mačas visuomet yra nelengvas, o šį kartą turėjau greitai priprasti prie aikštės dangos. Tačiau labai gerai praleidau laiką ir džiaugiuosi nugalėjusi.“

Šiemet 23 pasaulio raketei tai buvo vos 10 mačas bei penktoji pergalė. Praėjusią savaitę Meksikoje ji nukeliavo iki turnyro pusfinalio, tačiau nusileido Angelique Kerber.

Trečiadienį Šveicarijoje pergalę taip pat iškovojo ir estė Anett Kontaveit. Ji 6:3, 6:2 nugalėjo Evgeniją Rodiną. Elise Mertens 6:2, 6:4 įveikė Moną Barthel, o Kristyna Pliškova laimėjo prieš Donną Vekič 6:1, 6:2.

Kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo ir Julia Goerges, kuri 6:4, 6:3 nugalėjo Oceane Dodin.