2020 02 17

Antrus metus iš eilės Roterdamo čempionu tapo Gaelis Monfilsas

Pastarąsias dvi savaites neabejotinai ryškiausia ATP žvaigžde tapęs Gaelis Monfilsas (ATP-9) laimėjo „ABN AMRO World Tennis Tournment“ turnyrą, kuris tapo jubiliejiniu dešimtuoju prancūzo karjeroje.
Gaelis Monfilsas
Gaelis Monfilsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Gaelis Monfilsas

Sekmadienio finale atletiškasis prancūzas sužaidė geriausią savo mačą šią savaitę ir 6:2, 6:4 įveikęs jaunąjį Felixą Auger-Aliassime (ATP-21) pratęsė kanadiečio košmarą ATP finaluose.

Nors Kanados teniso talentas tapo jauniausiu turnyro finalininku, keturi pralaimėti ATP turnyrų finalai po truputį turėtų tapti tikru 19-mečio galvos skausmu. Maža to, lemiamose akistatose Felixas pralaimėjo visus aštuonis žaistus setus.

Nors 2020 metų sezone prabėgo kiek daugiau nei pusantro mėnesio, dviem titulais savo trofėjų lentyną papildysiantis 33-ejų G.Monfilsas pirmą kartą savo karjeroje per metus iškovojo bent du ATP titulus.

„Jausmas nerealus, – du titulus per dvi savaites reziumavo prancūzas. – Metus iš metų, kiekvieną savaitę dirbu, tačiau tai patirtis, su kuria dar neteko susidurti. Esu palaimintas.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Felixas Auger-Aliassime ir Gaelis Monfilsas

Nuo 2016 metų Roterdame tenisininkas yra iškovojęs 14 pergalių ir patyręs vienintelę nesėkmę.

G.Monfilso triumfas „ABN AMRO World Tennis Tournament“ bus įvertintas ne tik 500 ATP reitingo taškų, leisiančių prisivyti aštuntoje vietoje esantį Matteo Berrettinį, bet ir 406 840 eurų.

F.Auger-Aliassime pelnys 300 ATP reitingo taškų 204 200 eurų.