Antverpeno turnyro finale žais ispanė bei vokietė

Andrea Petkovič
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr. / Andrea Petkovič
Šaltinis: BNS
0

Belgijoje tęsiasi po septynerių metų pertraukos atnaujintas WTA serijos „BNP Paribas Fortis Diamond Games“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 731 tūkst. JAV dolerių.

Šeštadienį vykusiuose vienetų varžybų pusfinalio mačuose pergales iškovojo ir į finalą pateko trečioji raketė vokietė Andrea Petkovič ir penktoji pagal skirstymą ispanė Carla Suarez Navarro.

Andrea Petkovič pusfinalyje 7:6 (7:2), 7:6 (8:6) įveikė čekę Barborą Zahlavovą Strycovą, o Carla Suarez Navarro 6:2, 6:2 nugalėjo aštuntąją pagal reitingą čekę Karoliną Pliskovą.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks ir 470 WTA reitingo taškų bei 100 tūkst. eurų čekis.