Arti rekordo: Rafaelis Nadalis pergalę iškovojo 3:18 ryto ir pateko į pusfinalį Brazilijoje

Rafaelis Nadalis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rafaelis Nadalis
0

Čempiono titulą ginantis Rafaelis Nadalis tik po atkaklios trijų setų kovos 4:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Pablo Cuevą ir pateko į ATP 500 serijos „Rio Open“ turnyro pusfinalį. Mačas Rio de Žaneire baigėsi paryčiais – 3:18 vietos laiku.

ATP atstovai pareiškė, kad R.Nadalio ir P Cuevo akistata buvo visai arti visų laikų vėliausiai pasibaigusio mačo rekordo. 2006-aisiais metais Tokijuje vienas susitikimas baigėsi 3:24 vietos laiku.

23-ią vietą pasaulio reitinge užimantis P.Cuevas laimėjo pirmą setą, o antro pabaigoje rezultatas buvo lygus – 5:5. Tačiau tuomet prasidėjo trečios pasaulio raketės iš Ispanijos šou. R.Nadalis laimėjo aštuonis geimus iš eilės ir susitikimą.

„Tai buvo komplikuotas mačas, – po pergalės nuvargęs kalbėjo R.Nadalis. – Aš žaidžiau prieš žaidėją, kuris laimėjo turnyrą San Paule ir stipriai pasitiki savimi.“

R.Nadalis varžybose ant grunto iškovojo 321-ą pergalę ir patyrė 24-is pralaimėjimus. Ispanijos tenisininkas dar niekada nepatyrė pralaimėjimo „Rio Open“ turnyre ir dėl vietos finale kovos su ketvirtu pagal skirstymą italu Fabio Fogniniu.

Kitą pusfinalio porą sudarys Davidas Ferreras ir Andreas Haideris-Maureris.