2018 11 18

ATP finalo dvejetų čempionai – vos pusmetį kartu žaidžiantys J.Sockas ir M.Bryanas

Amerikiečiai Mike'as Bryanas ir Jackas Sockas savo kaip dueto partnerystę pradėjo birželio mėnesį, kuomet debiutavo „Queen's“ turnyre ant žolės Londone. Praėjus vos penkiems mėnesiams, tame pačiame mieste JAV tenisininkai laimėjo jau trečiąjį didelį turnyrą kartu.
Jackas Sockas ir Mike'as Bryanas
Jackas Sockas ir Mike'as Bryanas / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Jackas Sockas

Amerikiečiai „Nitto ATP finals“ finale 5:7, 6:1, 13:11 palaužė prancūzų Piero-Hugo Herberto ir Nicola Mahuto dvejetą.

Dvikova truko lygiai 1 valandą ir 30 minučių.

Per kelis mėnesius trukusią partnerystę nugalėtojų pora laimėjo 20 susitikimų ir patyrė 6 pralaimėjimus. Tarp skambiausių pergalių – titulai Vimbldone ir „US Open“ turnyre.

Jungtinių Amerikos Valstijų atstovai trečiojo seto pratęsime iki 10 taškų pirmavo net 9:5, tačiau prancūzai nepasidavė ir net turėjo championship tašką – 11:10. Galiausiai P.H.Herberto dviguba klaida čempionų trofėjų padovanojo amerikiečiams.

Vicečempionais tapę prancūzai P.H.Herbertas (ATP dvejetai-17) ir N.Mahutas (ATP-15) užsidirbo po 800 ATP reitingo taškų ir pasidalins 279 tūkstančių JAV dolerių čekiu.

M.Bryanas (ATP-1) ir J.Sockas (ATP-4) į savo sąskaitą įsirašys po 1,300 ATP reitingo taškų ir pasidalins solidžiu 479 tūkstančių piniginių prizu.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius