2013 01 08

ATP ir WTA serijos teniso turnyre Sidnėjuje moterys išsiaiškino ketvirtfinalio dalyves

Australijoje tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų teniso turnyras „Apia International Sydney“, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1,126 mln. JAV dolerių.
Bernardas Tomičius
Bernardas Tomičius / „Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje antradienį pergales iškovojo visos keturios pajėgiausios turnyro žaidėjos – favoritė iš Lenkijos Agnieszka Radwanska 6:4, 6:3 nugalėjo japonę Kimiko Datę-Krumm, antroji raketė vokietė Angelique Kerber 6:2, 7:5 įveikė Galiną Voskobojevą iš Kazachstano, trečioji pagal skirstymą italė Sara Errani 6:1, 6:1 sutriuškino rusę Mariją Kirilenko, o 2011-aisiais Sidnėjuje triumfavusi bei ketvirtąjį reitingą šiemet turinti kinė Li Na 6:1, 6:0 nepaliko vilčių japonei Ayumi Moritai.

Kituose moterų aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo amerikietė Madison Keys, ruse Svetlana Kuznecova, italė Roberta Vinci bei slovakė Dominika Cibulkova:

Madison Keys (JAV) – Zheng Jie (Kinija) 6:0, 6:4;
Svetlana Kuznecova (Rusija) – 7-Caroline Wozniacki (Danija) 7:6 (7:4), 1:6, 6:2;
Roberta Vinci (Italija) – Jelena Jankovič (Serbija) 3:6, 6:4, 7:6 (7:4);
Dominika Cibulkova (Slovakija) – Jekaterina Makarova (Rusija) 7:6 (7:3), 1:6, 7:6 (7:1).

Vyrų vienetų turnyrą pergale pradėjo nugalėtojo titulą ginantis suomis Jarkko Nieminenas, antradienį pirmajame rate 6:0, 6:1 sutriuškinęs vokietį Bjoerną Phau.

Feliciano Lopez (Ispanija) – 7-Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:7, (7:9), 7:5, 6:3;
6-Radek Štepanek (Čekija) – Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) 6:2, 6:3.

Be pagrindinio prizo moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 117 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų, o vyrų turnyrą laimėjęs žaidėjas gaus 78,8 tūkst. dolerių bei 250 ATP reitingo taškų.