2018 11 11

ATP „NextGen“ turnyro stipriausias talentas – graikas Stefanos Tsitsipas

Proveržio sezoną žaidžiantis graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-15) metus užbaigė skambiausia nata – tenisininkas laimėjo jaunųjų ATP talentų (gimusių 1997m. ir vėliau) turnyrą Milane, Italijoje.
Stefanos Tsitsipas
Stefanos Tsitsipas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienio finale S.Tsitsipas 2:4, 4:1, 4:3(3), 4:3(3) palaužė jauniausią turnyro dalyvį Alexą De Minaurą (ATP-31) iš Australijos.

Graikas su kaupu pateisino pirmosios turnyro raketės statusą – šią savaitę Milane jaunuolis laimėjo visus 5 susitikimus.

„Jausmas puikus. Šią savaitę demonstravau aukšto lygio tenisą. Šiandien išlikau ramus, o svarbiausiomis akimirkomis žaidžiau šaltakraujiškai. Mano tikslas buvo laimėti. Turnyre parodžiau puikų psichologinį pranašumą, kadangi teko žaisti daugybę tie-break'ų“, – kalbėjo graikas.

2018 metus dvidešimtmetis pradėjo tik 91-oje ATP reitingo pozicijoje, tačiau per pastaruosius 11 mėnesių pasiekė net 57 pergales ir metus turėtų užbaigti 15-oje pozicijoje.

Be titulo Milane, S.Tsitsipas šiemet pasiekė savo pirmą ATP 500 turnyro finalą Barselonoje, nugalėjo keturis TOP 10 oponentus ir pasiekė pirmą ATP „Masters“ finalą Monrealyje bei iškovojo pirmą ATP titulą karjeroje Švedijos sostinėje Stokholme.

Turnyro nugalėtojas bus apdovanotas net 407 tūkstančių JAV dolerių piniginiu čekiu.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?