ATP serijos tarptautinio vyrų turnyro Austrijoje vienetų varžybas laimėjo ispanas

Marcelis Granollersas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Marcelis Granollersas
Šaltinis: BNS
0

Austrijoje pasibaigusio ATP serijos „bet-at-home Cup Kitzbühel“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo aštuntas pagal reitingą ispanas Marcelis Granollersas, šeštadienį finale per 2 valandas ir 12 minučių 0:6, 7:6 (7:3), 6:4 nugalėjęs antrąją raketę argentinietį Juaną Monaco.

Tai buvo pirmasis šiemet bei ketvirtas per visą karjerą Ispanijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

27-erių metų 53-ioji pasaulio raketė M.Granollersas kartu su pagrindiniu prizu pelnė 250 ATP klasifikacijos taškų bei 74 tūkst. eurų čekį.

29-erių J.Monaco tenkinosi 150 ATP reitingo taškų bei 39 tūkst. eurų piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo ketvirtoji pora – vokiečiai Martinas Emmrichas ir Christopheris Kasas finale 6:4, 6:3 įveikė favoritais laikytus čekus Františeką Čermaką bei Lukašą Dlouhy'į.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Austrijoje prizų fondą sudarė 410 tūkst. eurų.

Temos: 1 Lauko tenisas