2014 02 10

ATP serijos turnyro Zagrebe nugalėtoju Marinas Čiličius tapo jau ketvirtą kartą

Zagrebe pasibaigusio ATP serijos „PBZ Zagreb Indoors“ tarptautinio vyrų teniso turnyro nugalėtoju ketvirtą kartą per savo karjerą tapo penktoji raketė kroatas Marinas Čiličius, vienetų varžybų finale 6:3, 6:4 nugalėjęs favoritu laikytą vokietį Tommy Haasą.
Marinas Čiličius
Marinas Čiličius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau dešimtas Kroatijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras. M.Čiličius tapo vos trečiuoju kroatu, kuriam yra pavykę laimėti bent dešimt turnyrų. Pirmasis tai padarė dabartinis M.Čiličiaus treneris Goranas Ivaniševičius (22), o antruoju tapo Ivanas Ljubičičius (10).

25-erių metų Kroatijos tenisininkui, kuris šiame turnyre triumfavo 2009, 2010 ir 2013 metais, kartu su pagrindiniu prizu atiteko 77 315 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

35-erių metų Vokietijos tenisininkas tenkinosi 40 720 eurų piniginiu prizu ir 150 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo antroji pagal reitingą olando Jeano-Julieno Rojerio ir rumuno Horios Tecau pora, finale 3:6, 6:4, 10:2 privertusi pasiduoti vokietį Philippą Marxą bei slovaką Michalą Mertinaką.

ATP serijos Zagrebo vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 420 tūkst. eurų.