2015 02 18

ATP serijos vyrų teniso turnyre JAV baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas

JAV vykstančiame ATP serijos „Delray Beach Open“ tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 549 230 JAV dolerių, antradienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.
Kevinas Andersonas
Kevinas Andersonas / „Scanpix“ nuotr.

Favoritu laikomas 2012 metų šio turnyro nugalėtojas bei pernai finale žaidęs Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos Respublikos 6:3, 6:3 nugalėjo australą Johną-Patricką Smithą, kitas Australijos tenisininkas Marinko Matoševičius 6:4, 6:4 įveikė antrąją raketę amerikietį Johną Isnerį, penktas pagal reitingą prancūzas Adrianas Mannarino 6:4, 6:4 privertė pasiduoti koro šeimininką Ericą Quigley'į, o kolumbietis Alejandro Gonzalezas iš tolesnės kovos eliminavo mačo dėl nugaros traumos nebaigusį šeštąjį pagal skirstymą amerikietį Samą Querrey'į – 3:6, 2:1.

Pergales taip pat iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo taivanietis, dar trys JAV atstovai, japonas, dar du australai, serbas bei rusas:

Lu Yen-Hsun (Taivanas) – Samuel Groth (Australija) 6:7 (6:8), 7:6 (7:5), 6:4;
7-Steve Johnson (JAV) – Michail Kukuškin (Kazachstanas) 6:3, 4:1 – M. Kukuškinas mačo nebaigė dėl ligos;
Donald Young (JAV) – Ivan Dodig (Kroatija) 7:5, 7:5;
Tim Smyczek (JAV) – Stefan Kozlov (JAV) 7:5, 6:2;
Yoshihito Nishioka (Japonija) – Igor Sijsling (Olandija) 7:5, 6:1;
Thanasi Kokkinakis (Australija) – Filip Krajinovič (Serbija) 6:2, 6:3;
Bernard Tomič (Australija) – Malek Jaziri (Tunisas) 6:3, 6:3;
8-Viktor Troicki (Serbija) – Stephane Robert (Prancūzija) 6:7 (3:7), 7:5, 6:1;
Andrej Rubliov (Rusija) – Dudi Sela (Izraelis) 6:4, 1:6, 6:3.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 84 250 dolerių čekis.