2015 01 31

„Australian Open“ jaunių varžybose triumfavo Romanas Safiullinas ir Tereza Mihalikova

Rusijos tenisininkas Romanas Safiullinas laimėjo „Australian Open“ jaunių čempionatą. Merginų varžybose triumfavo Slovakijos atstovė Tereza Mihalikova.
Romanas Safiullinas
Romanas Safiullinas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmas pagal skirstymą R.Safiullinas po atkaklios kovos finale 7:5, 7:6(2) nugalėjo Pietų Korėjos atstovą Seong-Chan Hongą.

Merginų finale T.Mihalikova rezultatu 6:1, 6:4 nugalėjo Didžiosios Britanijos atstovę Katie Swan. Antrame sete britė pirmavo 3:0, tačiau dėl sužeidimo paliko kortą. Vėliau sugrįžusi dar prašė medicininės pagalbos.

K.Swan susižeidė raumenis pusfinalio mače, kuris truko dvi valandas ir 36-ias minutes.

„Australian Open“ jaunių varžybų atrankoje dalyvavo ir Lietuvos atstovas Tadas Babelis.