Publikuota: 2018 sausio 26d. 13:32

„Australian Open“ moterų dvejetų finale – T.Baboš ir K.Mladenovič triumfas

Timea Baboš ir Kristina Mladenovič
„Scanpix“ nuotr. / Timea Baboš ir Kristina Mladenovič

Atsinaujinusi Timea’os Baboš ir Kristinos Mladenovič partnerystė iškart buvo pažymėta „Didžiojo kirčio“ sėkme – penktadienį vengrės ir prancūzės tenisininkių pora 6:4, 6:3 nugalėjo Rusijos atstoves Jekateriną Makarovą ir Jeleną Vesniną ir tapo „Australian Open“ čempionato nugalėtojomis.

Šių metų „Australian Open“ čempionate T.Baboš ir K.Mladenovič poroje žaidė pirmą kartą nuo 2015 metų.

„Po dvejų metų pertraukos vėl pradėjom žaisti drauge ir iškart laimėjom „Australian Open“. Tai yra nerealu“, – per apdovanojimų įteikimo ceremoniją kalbėjo T.Baboš.

„Žaisti su tavimi yra nuostabu. Net apsiverkiau“, – į partnerę kreipėsi Vengrijos tenisininkė.

„Manau, kad mūsų draugystė stipriai prisidėjo prie sėkmės. Turnyrą pradėjome ne itin gerai, buvo daug sunkių momentų. Nedemonstravome tokio lygio, kokį parodėme šiandien. Išlikimas pozityviomis ir pagalba viena kitai buvo raktas į sėkmę.“

T.Baboš tai buvo pirmas „Didžiojo kirčio“ serijos titulas, jos partnerei – antras. Pirmąjį tokį titulą K.Mladenovič iškovojo 2016 metais „Roland Garros“ čempionate, kuriame rungtyniavo poroje su tautiete Caroline Garcia.

Temos: 1 Australian Open