Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 15, 14:06

B.Beckerio dienos už grotų: siaubingas maistas ir prižiūrėtojus erzinantis elgesys

Laisvės atėmimo bausmę Vandsvorto kalėjime Londone atliekantis legendinis Vokietijos tenisininkas Borisas Beckeris savo reiklumu jau spėjo įgristi įkalinimo įstaigos prižiūrėtojams.
Borisas Beckeris
Borisas Beckeris / „Scanpix“ nuotr.

Vokiečių dienraštis „Bild“ pasidalino keletu detalių apie legendinio Boriso Beckerio dienas už kalėjimo grotų.

Pasak šalies žiniasklaidos, įkalintas asmuo baigia išvesti iš kantrybės kalėjimo prižiūrėtojus, piktnaudžiaudamas specialiu „skubaus atvejo“ (angl. emergency) mygtuku. Vokiečiui tai vis dar atrodo panašiau į kambarių tarnybos paslaugas prašmatniuose viešbučiuose.

„Bild“ taip pat informuoja, kad B.Beckerio kamera yra maždaug 6,5 kvadratinio metro dydžio, kuria jis dar turi dalintis ir su kitu kaliniu. Štai čia 54-erių vokiečiui pasireiškia didžiausios bėdos, mat jį kamuoja klaustrofobija.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Borisas Beckeris mina teismo duris.
ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Borisas Beckeris mina teismo duris.

Tik atvykus į Vandsvorto kalėjimą, kuris garsėja savo žiaurumu ir absoliučiai jokiu nuolankumu garsiems žmonėms, B.Beckeris bene labiausiai buvo šokiruotas maistu.

Šešių „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtojas negalėjo patikėti, kokios prastos kokybės ir kokiomis mažomis porcijomis čia yra patiekiamas maistas.

B.Beckeris taip pat skundėsi, kad kalėjimas yra perpildytas ir čia nėra laikomasi absoliučiai jokių higienos normų.

Priminsime, kad buvusiam tenisininkui teismas paskyrė 2,5 metų laisvės atėmimo bausmę, pripažintus kaltu milijoninės vertės turto nuslėpimu po to, kai 2017 metais jis paskelbė apie asmeninį bankrotą.

Suprasti akimirksniu

  • B.Beckeriui iškelti kaltinimai:
  • Devynių trofėjų ir kitų apdovanojimų nuslėpimo atvejai.
  • Septyni atvejai dėl konfiskuoto turto, kurio vertė daugiau nei 1,5 mln. eurų.
  • Septyni turto nuslėpimo atvejai, tarp jų yra nekilnojamasis turtas Vokietijoje ir Anglijoje, taip pat akcijos ir banko sąskaita.
  • Du atvejai, kai disponuota turtu, kurio vertė beveik 500 tūkst. eurų.
  • Galiausiai B.Beckeris apkaltintas 825 tūkst. eurų skolų slėpimu.

Naujienų agentūra „Reuters“ anksčiau skelbė, kad pusę paskirtos bausmės B.Beckeris turės atlikti už grotų, o kitą pusę už pavyzdingą elgesį galėtų būti paleistas lygtinai.

Visgi pats vokietis tiek laiko praleisti kalėjime net neketina. Britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad B.Beckeris tikisi dar lapkritį būti deportuotas į Vokietiją, kur įstatymai yra kiek švelnesni, o gruodį jis jau būtų laisvėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce