Barbora Strycova turnyrą Šveicarijoje pradėjo pergale

„Scanpix“ nuotr. / Serena Williams nugalėjo Barborą Strycovą ir žengė į „Australian Open“ ketvirtfinalį
0

Pirmoji pagal skirstymą Babora Strycova iškovojo nelengvą pergalę „Ladies Open Biel Bienne“ turnyro starte. Čekijos tenisininkė po dviejų valandų ir 18 minučių kovos 6:2, 4:6, 6:2 nugalėjo savo tautietę Marie Bouzkovą ir dėl vietos ketvirtfinalyje kausis su Karinos Witthoeft ir Belindos Benčič poros nugalėtoja.

18 pasaulio raketė B.Strycova šį sezoną iškovojo 14 pergalę per 22 mačus. Geriausiai ji pasirodė Sidnėjaus turnyre, kur pateko į pusfinalį, tačiau nusileido Agnieszkai Radwanskai.

Antrąją varžybų dieną pergalę iškovojo ir estė Anett Kontaveit. Ji per pusantros valandos trukusią kovą nugalėjo britę Heather Watson 7:6 (7:2), 6:2.

Trečioji pagal skirstymą vengrė Timea Baboš buvo priversta pasitraukti iš turnyro dėl traumos bei į priekį praleisti Evgeniją Rodiną. Mačas baigėsi, kai rusė pirmavo 7:6 (9:7), 4:2.

Pergalę iškovojusios tenisininkės jau užsitikrino 30 WTA reitingo taškų bei 3310 JAV dolerių piniginę premiją.