2017 01 11

Be problemų: Kiki Bertens iškovojo dar vieną lengvą pergalę Hobarte

Pirmoji pagal skirstymą „Hobart International“ turnyro tenisininkė Kiki Bertens iškovojo dar vieną lengvą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį. Vos 70 minučių užtrukusi olandė nugalėjo ketvirtojo šimtuko tenisininkę iš Kazachstano Galiną Voskoboevą (WTA-310).
Kiki Bertens prieš Timea Bacsinszky
Kiki Bertens prieš Timea Bacsinszky / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kiki Bertens

Šiame mače K.Bertens laimėjo 72 proc. savo pirmųjų padavimų ir palaužė 6 varžovės kirčių serijas. Olandijos atstovė šiame turnyre dalyvauja trečią kartą bei antrą sykį pasiekė ketvirtfinalį.

Netikėtą pergalę iškovojo 100-ąją vietą WTA pasaulio reitinge užimanti Risa Ozaki. Ji po dviejų valandų ir 20 minučių kovos nugalėjo Lucie Safarovą (WTA-62) 2:6, 6:3, 7:5.

Kelialapį į „Hobart International“ ketvirtfinalį iškovojo ir Lesia Tsurenko (WTA-61) bei Shelby Rogers (WTA-57). Ukrainietė įveikė švedę Johanną Larsson (WTA-51), o amerikietė susitvarkė su ispanės Laros Arruabarrenos (WTA-64) pasipriešinimu.

Tarp aštuonių stipriausių „Hobart International“ turnyro tenisininkių patekusioms žaidėjoms atiteks 60 WTA reitingo taškų bei 5900 JAV dolerių.