Brazilijos tenisininkas pateikė staigmeną Monte Karle

Thomazas Belluccis ketvirtą kartą karjeroje nugalėjo pirmo ATP 10-uko žaidėją
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Thomazas Belluccis ketvirtą kartą karjeroje nugalėjo pirmo ATP 10-uko žaidėją
0

45-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Thomazas Belluccis pateikė kol kas didžiausią staigmeną Monte Karle vykstančiame ATP 1000 serijos teniso turnyre. Brazilijos tenisininkas užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo šeštą pasaulio raketę ir praėjusių metų turnyro finalininką Davidą Ferrerrą.

T.Belluccis niekada nejautė spaudimo paduodamas, o pats varžovo padavimus laimėjo tris kartus. Pergalę brazilas iškovojo po 68 minučių kovos ir pateko į trečią varžybų ratą.

„Aš nežaidžiau gerai, – po mačo kalbėjo D.Ferreras – Mano oponentas buvo  geresnis kiekviename pirmo ir antro seto epizode. Padariau daugybę klaidų. Nesu greitas, o jis žaidė labai agresyviai.“

24 metų T.Belluccis dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su Robinu Haase‘u. Olandas 6:4, 6:4 nugalėjo italą Fabio Fogninį.
Šeštas pagal skirstymą turnyre Tomašas Berdychas 7:6(3), 6:1 nugalėjo kroatą Mariną Čiličių ir kitame etape kovos su Kei Nišikoriu. Japonijos atstovas 6:4, 6:2 šventė pergalę prieš prancūzą Paulą-Henrį Mathieu.

Temos: 1 Staigmena