2014 01 04

Brisbano moterų teniso turnyro finale Serena Williams įveikė Viktoriją Azarenką

Australijoje vykusio WTA serijos „Brisbane International“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 1 mln. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo pajėgiausia planetos tenisininkė amerikietė Serena Williams.
Serena Williams
Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrus metus iš eilės Brisbane triumfavusi amerikietė šeštadienį finale per 98 minutes 6:4, 7:5 įveikė praėjusių metų atvirųjų Australijos pirmenybių nugalėtoją antrąjį reitingą šiame turnyre turėjusią baltarusę Viktoriją Azarenką.

Tai buvo jau 14-oji S.Williams pergalė per 17-a tarpusavio mačų.

Laimėjusi jau 58-ąjį karjeroje WTA serijos turnyrą amerikietė savo sąskaitą papildė 162 987 dolerių čekiu bei 470 WTA reitingo taškų.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo rusės Alos Kudriavcevos ir Anastasijos Rodionovos iš Australijos pora, lemiamoje dvikovoje 6:3, 6:1 nugalėjusi prancūzės Kristinos Mladenovič bei Galinos Voskobojevos iš Kazachstano duetą.