2017 01 01

Brisbene startavo ATP turnyrų sezonas

Kiek daugiau nei mėnesį trukusios teniso aistruolių kančios pagaliau baigėsi – sekmadienio naktį Brisbene prasidėjo ATP turnyrų sezonas. Pirmajame ATP mače 2017 metais vietos sirgalių palaikomas australas Jordanas Thompsonas 6:3, 6:2 lengvai nugalėjo Švedijos talentą Eliasą Ymerą.
Jordanas Thompsonas
Jordanas Thompsonas / „Scanpix“ nuotr.

Antrą setą abu žaidėjai pradėjo laimėtomis padavimų serijomis, tačiau tuomet J.Thompsonas pelnė tris geimus iš eilės ir aštuntame geime pasinaudojęs dar vienu „break point’u“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Už sėkmingą startą „Brisbane International“ turnyre J.Thompsonui atiteko 7470 JAV dolerių ir 20 ATP reitingo taškų. Antrame varžybų etape 79-oji pasaulio raketė susitiks su Davido Ferrero ir Bernardo Tomičiaus poros nugalėtoju.

J.Thompsono ir E.Ymero dvikova simbolizuoja ATP turnyrų sezono pradžią.