Publikuota: 2013 sausio 5d. 09:30

Brisbeno turnyro finale susikaus Andy Murray ir Grigoras Dimitrovas

„Scanpix“ nuotr. / Grigoras Dimitrovas nugalėjo Marcosą Baghdatį ir pirmą kartą žais ATP turnyro finale

Kei Nishikorio trauma dovanojo Andy Murray kelialapį į „Brisbane International“ turnyro finalą. Čempiono titulą ginantis britas dėl trofėjaus kovos su jaunuoju Bulgarijos tenisininku Grigoru Dimitrovu.

K.Nishikoris pusfinalio akistatoje su A.Murray sėkmingai pradėjo susitikimą ir išsiveržė į priekį 4:1, tačiau tuomet pralaimėjo septynis likusius geimus ir antrame sete atsilikdamas 0:2 dėl kelio traumos atsisakė tęsti mačą.

Trečios pasaulio raketės finale lauks puikų žaidimą Brisbeno turnyre demonstruojantis Grigoras Dimitrovas. 21 metų Bulgarijos tenisininkas kitame pusfinalio mače 6:3, 5:7, 7:6(5) nugalėjo Marcosą Baghdatį. Mačas truko dvi valandas ir 35 minutes.

„Turiu pripažinti, kad esu labai laimingas. Tai puiki sezono pradžia, – po pergalės džiaugėsi bulgaras. – Paskutiniame sete svarbiausia buvo išsiaiškinti kas pasinaudos pirma pasitaikiusia proga.“

G.Dimitrovas lemiamo seto pratęsime atsiliko 4:5, tačiau nepalūžo, laimėjo tris taškus iš eilės ir mačą. Tai bus pirmas G.Dimitrovo ATP turnyro finalas karjeroje.