2014 11 02

Broliai Bobas ir Mike'as Bryanai laimėjo dvejetų varžybas Paryžiuje

Prancūzijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos „BNP Paribas Masters“ serijos vyrų teniso turnyro vienetų varžybose trečią kartą per savo karjerą triumfavo favoritu laikytas 27-erių metų serbas Novakas Džokovičius.
Bobas ir Mike'as Bryanai
Bobas ir Mike'as Bryanai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pajėgiausias planetos tenisininkas, kuris šį turnyrą laimėjo 2009 metais ir pernai, sekmadienį finale per 1 valandą ir 23 minutes dvejuose setuose – 6:2, 6:3 – nugalėjo 23-ejų metų septintą pagal reitingą kanadietį Milošą Raoničių.

Nė vieno seto turnyre Paryžiuje varžovams nepralaimėjęs serbas, iškovojo 600-ąją pergalę per savo karjerą, o uždaruose kortuose jo pergalinga serija sudaro jau 27 mačus iš eilės.

Tai buvo jau 20-as N.Džokovičiaus laimėtas „Masters“ serijos turnyras per visą karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu Serbijos tenisininkui atiteko 571 355 eurų čekis ir 1000 įskaitinių ATP reitingo taškų.

M.Raoničius tenkinosi 280 145 eurų piniginiu prizu bei 600 ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų turnyro Prancūzijos sostinėje nugalėtojais tapo favoritais laikyti 36-erių amerikiečiai dvyniai Bobas ir Mike'as Bryanai, finale 7:6 (7:5), 5:7, 10:6 privertę pasiduoti lenko Marcino Matkowskio bei austro Jurgeno Melzerio duetą.

ATP serijos „BNP Paribas Masters“ serijos vyrų teniso turnyro Paryžiuje prizų fondą sudarė 2,884 mln. eurų.